4
7.11.2022, 14:45Lektura na 2 minuty
Plotka

„Wiedźmin” Netfliksa: Liam Hemsworth był bliski roli Geralta już w 2018 roku

Podobno Liam Hemsworth od początku był jednym z faworytów do roli Geralta w serialu Netfliksa.

Fani „Wiedźmina” wciąż dochodzą do siebie po zaskakującej informacji o odejściu Henry'ego Cavilla z serialu Netfliksa i angażu Liama Hemswortha do roli Geralta. Trzeci sezon będzie zarazem ostatnim z udziałem brytyjskiego aktora. W planowanych już sezonach nr 4 i 5 zastąpi go Australijczyk (i młodszy brat bardziej znanego Chrisa). Sprawa wciąż nie przestaje budzić emocji, o czym najlepiej świadczy petycja w serwisie change.org, która powoli zbliża się do 150 tys. podpisów.

Tymczasem portal Redanian Intelligence podaje, że decyzja o zastąpieniu Cavilla Hemsworthem wcale nie jest tak niespodziewana. Pomijając oczywiście sam aspekt, że ktoś nagle musi kogokolwiek zastępować...

Liam Hemsworth od początku miał być faworytem typowanym przez twórców serialowej adaptacji „Wiedźmina” do roli Geralta. Zrobił na nich wrażenie już w 2018 roku podczas castingów i tym samym zapisał im się w pamięci na tyle dobrze, że gdy zapadła decyzja o rozstaniu z Cavillem, ekipa od razu skontaktowała się z Australijczykiem. Tym samym udało się uniknąć poszukiwań nowego aktora i przeprowadzania kolejnych castingów.

Z pewnością fani „Wiedźmina” mieliby mniejszy problem z zaakceptowaniem Hemswortha w roli Geralta, gdyby aktor od początku wcielał się w jego rolę. Wymiana tak ważnej postaci w połowie serialu, kiedy już widzowie zżyli się ze swoim ulubionym bohaterem, to kontrowersyjna i niecodzienna sytuacja. Przynajmniej dopóki nie mówimy o pewnym angielskim doktorze, który przemierza czas i przestrzeń przy pomocy charakterystycznej budki telefonicznej...

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1140

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane