Wybrano nowego Johna Rambo. Młodszy aktor zastąpi Sylvestra Stallone’a w jego najsłynniejszej roli
Jeszcze w maju pojawiła się wiadomość, że seria „Rambo” doczeka się nowego rozdziału opowiadającego o młodości legendarnego Johna Rambo. Tym samym w tytułowej roli nie zobaczymy już Sylvestra Stallone’a, a młodszego aktora. Właśnie zdecydowano, kto wcieli się w tę legendarną postać.

Jak podaje Deadline, gwiazdą widowiska został Noah Centineo, znany z takich produkcji jak „Do wszystkich chłopców, których kochałam” czy „Zwerbowany”. Aktor ma na koncie także kreacje w „Warfare” studia A24 i Alexa Garlanda oraz w „Black Adamie”. Aktualnie przygotowuje się do występu w adaptacji Street Fightera. Z pewnością rola Rambo przyniesie mu większą rozpoznawalność w branży filmowej.
Źródło wspomina także, że Sylvester Stallone nie jest w żaden sposób związany z projektem. Akor jest za to na bieżąco informowany o postępach, w tym o wyborze Noah Centineo do tytułowej roli.
Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Wiadomo, że film będzie prequelem „Pierwszej krwi” z 1982 roku, a akcja zostanie osadzona podczas wojny w Wietnamie i skupi się na czasach, gdy Rambo służył w elitarnej jednostce Green Beret. Zdjęcia mają ruszyć tej jesieni lub na początku 2026 roku w Tajlandii.
Za kamerą stanie fiński reżyser Jalmari Helander, który zasłynął na międzynarodowej scenie filmowej m.in. dzięki obrazowi „Sisu” z 2022 roku. Oprócz tego w jego portfolio znajdziemy także takie tytuły jak „Polowanie na prezydenta” czy „Rare Export: Opowieść wigilijna”. Scenariusz do filmu napisali Rory Haines i Sohrab Noshirvani, którzy wspólnie pracowali już nad „Mauretańczykiem” czy „Black Adamem”.
Data premiery nowego filmu z Johnem Rambo nie jest znana. Czy Noah Centineo godnie zastąpi Sylvestra Stallone’a w jego kultowej roli? O tym przekonamy się w najbliższych latach.
Czytaj dalej
-
„Exit 8” udowadnia, że czasem po prostu liczy się rozrywka. To rzetelna...
-
2. sezon „1670” to wielki sukces Netfliksa. Adamczycha bawi po raz...
-
Spin-off „Wiedźmina” z nieoczekiwaną datą premiery. Insiderzy ujawniają, kiedy zobaczymy...
-
Trzeci sezon „Daredevila: Odrodzenie” powstanie. Dostał zielone światło od Disneya