Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Yakuza Kiwami 2: Odmłodzony Kiryu wydaje się gotowy do powrotu [WIDEO]

Cursian piątek, 15 czerwca 2018, 12:32 News
PS4

Pojawia się i Majima.

Miłośnicy japońskiej mafii mają ostatnio masę powodów do radości. Niedawno Sega zapowiedziała, że w niedalekiej przyszłości dostarczy nam remastery „trójki”, „czwórki” i „piątki”, a na E3 ogłoszono, że „zero” oraz Kiwami trafią wreszcie na PC (pierwsza z wymienionych już 1 sierpnia). Trudno uwierzyć, by poprzestano na tych dwóch częściach, ale formalnie Yakuzę Kiwami 2 (czyli radykalnie odmłodzoną „dwójkę”) zapowiedziano wyłącznie na PS4. Warto dodać, że Japończycy mogą się przy niej bawić od grudnia zeszłego roku, my dołączymy do nich 28 sierpnia 2018. Jeśli nie możecie się już doczekać, by ponownie odwiedzić starych znajomych, zerknijcie na fragmenty rozgrywki. Pochodzą z kanałów IGN oraz SegaAmerica.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 czerwca 2018, 23:38   Skelldon
@Centek96: Wątpię w wersję PL, ale język raczej nie jest tam skomplikowany. W demo pewnej części na PSP poradziłem sobie po japońsku, a tego języka poza pojedynczymi słowkami z anime nie znam wcale. XD Możemy jedynie liczyć na nieoficjalne spolszczenie.
piątek, 15 czerwca 2018, 23:33   Skelldon
Również mam nadzieję, że wyjdzie na PC. Liczę jeszcze na pozostałe platformy, ale pewnie się przeliczę (zwłaszcza na XBO), więc wersja na kompy starczy.
piątek, 15 czerwca 2018, 22:38   Centek96
Cena 80zł jest rewelacyjna jak na remastera i na dodatek port. Szkoda tylko, że nadal brak języka polskiego. I to nawet w najnowszej szóstej części. Muszę mieć nadzieję na niezbyt specjalistyczny język angielski, który nie będzie zawierał anatomii czy praw gospodarki lub innych naukowych słów.
piątek, 15 czerwca 2018, 15:17   Scytian
@Kopah
Jak 0 i Kiwami dobrze się sprzedadzą to prawdopodobnie wszystkie Yakuzy wyjdą na PC.
piątek, 15 czerwca 2018, 12:59   Kopah
Ciekaw jestem czy i Kiwami 2 kiedyś wyjdzie na PC, życzę serii jak najlepiej bo zasługuje na to :P Ja złożyłem pre-order na steelbooka Kiwami 2 jak tylko go ogłosili, więc wyczekuję.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z