1
28.07.2022, 09:45Lektura na 2 minuty

Gry z serii Yakuza trafią do PS Plusa Extra i Premium

Oferta zawierać będzie Yakuza: Like A Dragon i całą sagę Kazumy Kiryu.

Ciesząca się uznaniem seria Yakuza, obejmująca sagę Kazumy Kiryu oraz najnowszą część Yakuza: Like A Dragon, pojawi się w PlayStation Plus Extra i Premium w 2022 roku. Każdy, kto był dotąd zaintrygowany tą długoletnią serią firmy Sega, będzie mógł doświadczyć jej charakterystycznej mieszanki walki, odkrywania japońskich dzielnic, minigier i fascynujących historii.

Samo Yakuza: Like a Dragon dołączy do oferty gier rozdawanych w ramach PS Plus Essential w sierpniu. Członkowie PlayStation Plus Extra i Premium będą mogli rozpocząć epicką podróż Kazumy Kiryu przez przestępcze podziemie w Yakuza 0, Yakuza Kiwami i Yakuza Kiwami 2, gdy tytuły te pojawią się w sierpniowej ofercie Katalogu Gier PS Plus Extra i Premium.

Jeszcze w tym roku, dla członków Extra i Premium, historia Kiryu zakończy się w Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered, Yakuza 5 Remastered i Yakuza 6: The Song of Life. Nie znamy jeszcze bliżej określonego terminu pojawienia się tych produkcji w katalogu.

Odświeżona seria Yakuza to prawdziwa gratka dla fanów świetnych historii i pełnego sandboksu. W Polsce dużą popularność uzyskały dopiero ostatnie części. Zremasterowane odsłony to doskonała szansa na poznanie zapoczątkowanej w 2005 roku historii pełnej dramatów i zwrotów akcji.

A jeśli już odświeżycie sobie klasyki, to w fazie produkcji jest już Yakuza 8, której kilka fragmentów możecie zobaczyć TUTAJ.

Yakuza 8 będzie powstawała już bez swojego „ojca”, który odszedł ze studia wraz z innym długoletnim współpracownikiem.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów167

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane