Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlayStation: 525 milionów sprzedanych konsol

DavyStrange piątek, 10 sierpnia 2018, 13:41 News

Sony świętuje to osiągnięcie specjalną wersją PS4 Pro.

Sony wydało oświadczenie, w którym pochwaliło się wynikami sprzedaży wszystkich wyprodukowanych do tej pory konsol marki PlayStation. Liczba jest imponująca, ponieważ w ciągu niecałych 24 lat (a więc od debiutu pierwszego Pleja w grudniu 1994 roku) rozeszło się aż 525,3 mln sztuk! Nie sprecyzowano niestety, jak sprzedawały się poszczególne konsole, z wyjątkiem PS4 – do 22 lipca jej sprzedaż przekroczyła 81,2 miliona egzemplarzy. Według nieoficjalnych danych liderem jest PS2, która znalazła ponad 157 milionów właścicieli.

Z tej okazji 24 sierpnia w sklepach pojawi się półprzezroczyste, ciemnoniebieskie PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition z dyskiem twardym o pojemności 2 TB. Powstanie jedynie 50 tysięcy sztuk, a przyjemność posiadania jednej z nich kosztować będzie 499 euro.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sony, PlayStation 4, PlayStation, PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4 Pro,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:47   cali
Najlepsze wersje moderskie to z przeźroczystą obudową robione przez fanów.
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:45   cali
Najlepsze wersje konsol stacjonarnych to w czerwieni nie ma podobnych w sprzedaży. Edycje Xbox 360 do gier Gears of War czy Resident Evil były wyjątkowe. Xbox One do Star Wars z innymi dźwiękami i paroma znakami na białej konsoli był standardowy.
piątek, 10 sierpnia 2018, 15:20   Aramis
Bardzo ładna!

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z