Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSPGA 2018: Wygraj jedną z 20 jednodniowych wejściówek [ZAKOŃCZONY]

CD-Action czwartek, 4 października 2018, 14:41 Konkurs

Już w następny weekend zaczyna się jedna z największych imprez dla graczy w Polsce, czyli PGA 2018. Dzięki temu konkursowi macie szanse wejść na nią za darmo.

Zadanie jest stosunkowo proste. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć możliwie dokładnie na pytanie: ilu było zwiedzających na PGA 2017? Odpowiedź należy wysłać na adres konkurscda@cdaction.pl, ale nie wcześniej niż dzisiaj o godzinie 20:00. Wygra dwadzieścia pierwszych prawidłowych odpowiedzi, które dotrą na naszą skrzynkę o 20:00 lub później. Wejściówki zostaną wysłane jutro w godzinach pracy redakcji.

Zwycięzcy będą mogli wybrać, czy chcą wejść na targi w sobotę czy w niedzielę. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia jednej osoby na teren targów w wybrany dzień.

Zwycięzcy

Wszystkie 20 wejściówek zostało rozesłane do osób, kótrych maile dotarły na naszą pocztę o 20:00 lub później, a które podały prawidłową odpowiedź czyli 72817 zwiedzających. Wejśćiówki wysyłałem w kolejności nadchodzenia zgłoszeń. Wszystkim dziękuję za uczestnictwo i informuję, że dziś będzie kolejny konkurs, w którym można będzie wygrać wejściówki na PGA Vip Day.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PGA 2018,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 października 2018, 20:30   tupolew519
Może wygram.
czwartek, 4 października 2018, 17:28   Dominik1989
Szkoda że tak późno to zobaczyłem. Może się uda.

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

PGA 2018: Rekordowa 13. edycja za nami

News
poniedziałek, 22 października 2018

pga-2018-rekordowa-13-edycja-za-nami W weekend 12-14 października Poznań stał się stolicą polskiego, a może i europejskiego gamingu. W dziesięciu pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Poznań Game Arena – wyjątkowa z co najmniej kilku powodów.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z