Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Twórcy zapowiadają zmiany na mapie trybu Blackout

rajmund wtorek, 12 lutego 2019, 17:27 News

A także nowe tryby zabawy i weekend z solidną premią do punktów doświadczenia.

Black Ops 4 ma się doskonale i nie pozwala graczom ani na chwilę nudy. Właśnie dobiega końca wydarzenie Operation: Absolute Zero, tymczasem Treyarch już zapowiada kolejne nowości. Przede wszystkim już wkrótce pobawimy się w dwóch nowych trybach: Arms Race Team Deathmatch oraz Close Quarters Frenzy. Pierwszy to zachęcająca zwiększoną o połowę nagrodą wariacja klasycznego Team Deathmatchu, drugi zaś skupi się na walce bronią bliskiego zasięgu w tytułowych przestrzeniach zamkniętych.

Dodatkowo już w najbliższy weekend, od piątku do poniedziałku, będziemy mogli zdobywać aż dwa razy tyle punktów doświadczenia co zwykle. Twórcy Black Opsa 4 nie dają nam więc odetchnąć przed startem kolejnej operacji, tym bardziej że podzielili się z nami także małą wskazówką co do zmian na mapie w trybie Blackout. Na krótkim wideo możemy dostrzec doskonale nam znaną mapę, lecz z pewnymi drobnymi zmianami. Trudno z nich wywnioskować coś konkretnego, gracze podejrzewają jednak nową lokację w obszarze południowo-wschodniej pustyni, a także nową sekcję na morzu (aczkolwiek może to być po prostu plama po kubku z kawą).

Jeszcze w tym tygodniu mamy poznać więcej szczegółów dotyczących nowej operacji w Call of Duty: Black Ops 4. Bardzo prawdopodobne, że nowe wydarzenie wejdzie w życie wraz ze zmianami na mapie trybu Blackout.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
1

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
19

Przeglądając redakcyjne archiwa odnaleźliśmy sporządzoną w kwietniu 1996 roku recenzję pierwszego numeru naszego pisma. Prezentujemy ją poniżej, wraz z oryginalnymi komentarzami, jakie do niej nadesłano.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z