Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Fani Kassandry i Aleksiosa mogą już poznać zakończenie pierwszego DLC [WIDEO]

Cursian wtorek, 5 marca 2019, 21:25 News

Ostatnia część Dziedzictwa Pierwszego Ostrza jest dostępna do pobrania.

Rozpoczęta pod koniec zeszłego roku i kontynuowana w styczniu przygoda z Dziedzictwem Pierwszego Ostrza właśnie dobiega końca. Trzeci epizod, Rodowód, pozwala dokończyć spór z Zakonem Starożytnych i odkryć kolejne szczegóły dotyczące wydarzeń, które doprowadziły do powstania bractwa asasynów. Nie oznacza to jednak, że gra przechodzi na emeryturę, bo przed nami jeszcze drugi dodatek. Szczegóły na jego temat poznamy zapewne już wkrótce.

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno Odyssey wzbogaciło się o tryb Nowa Gra +. Pozwala on rozpocząć zabawę od początku, zachowując odblokowane talenty, zgormadzony ekwipunek i tak dalej. Aby nie było nudno, limit poziomu doświadczenia zostaje zwiększony do 99 a na ulicach pojawiają się nowi najemnicy. Co ważne na starcie można zmienić postać głównego bohatera, a tym samym doświadczyć opowieści z alternatywnej perspektywy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 10 marca 2019, 7:09   fiucio
Na końcu dodatku niby potomek wyjeżdza z Dariusem do egiptu później sobie maszerują to kto niby nim był Bayek czy Aya bo widać jak maszeruje z kimś kto wyglada z plecow bardziej na bayeka a na koncu pokazuja aye
środa, 6 marca 2019, 22:17   Wojman007
@Nezi23 Taki Baldur`s Gate chociażby... Zaplanowany początek, środek i koniec. I żadnych dodatków DLC. Żadnego. Gra kompletna. To były czasy... A sekundka - przecież do BG był wydany dodatek i to sprzedawany osobno z nową lokalizacją, zadaniami itd. Kiedyś do gier TEŻ wychodziły dodatki i jakoś nikt specjalnie nie narzekał, że dostał "niekompletną" grę.
wtorek, 5 marca 2019, 22:28   Adecki90
Darius to całkiem spoko postać, co nie zmienia faktu że DLC do Origins były o wiele wiele lepsze.
wtorek, 5 marca 2019, 21:45   Rincevind
@Nezi23 - akurat ta gra ma wyraźny początek, środek i koniec. Kiedyś do gier też dało się dopisać kontynuację.
wtorek, 5 marca 2019, 21:35   Nezi23
"zakończenie pierwszego DLC bedącego kontynuacją głównego wątku" - pamiętacie jak kiedyś gry wychodziły jako cały produkt, z zaplanowanym początkiem, środkiem i końcem?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z