24
26.03.2019, 11:05Lektura na 2 minuty

25 lat cyklu The Elder Scrolls, Morrowind wraz z dodatkami za darmo w aplikacji Bethesdy [AKTUALIZACJA]

Oferta jest ważna tylko dziś. Przewidziano też inne atrakcje.   [AKTUALIZACJA]: Promocja na darmowego Morrowinda przedłużona.

[AKTUALIZACJA] W związku ze zgłaszanymi przez graczy problemami z realizacją kodu Bethesda postanowiła przedłużyć promocję na darmowego Morrowinda do końca weekendu.


[PIERWOTNY NEWS] Jejku jej, ależ ten czas leci. Dziś mija dokładnie 25 lat od premiery Areny, czyli pierwszej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Z tej okazji Bethesda postanowiła zaoferować nam darmowe kopie Morrowinda w edycji GotY. W skład zestawu wchodzi podstawka oraz dodatki Bloodmoon i Tribunal. Co ważne, promocja jest ważna tylko dziś, więc warto się pospieszyć. Aby odebrać prezent, musicie udać się na tę stronę albo pobrać aplikację startową Bethesdy i za jej pośrednictwem aktywować kod TES25TH-MORROWIND. Potencjalnym problemem może być tylko to, że podobnie jak na Steamie, edycja GotY nie oferuje polskiej wersji językowej.

Firma przygotowała też niespodzianki dla fanów innych tytułów z serii. W TESO dostępny jest prolog dodatku Elsweyr, a w dniach 28 marca – 3 kwietnia scrollsowe MMO będzie można testować całkowicie za darmo. Wielbiciele karcianki The Elder Scrolls Legends mogą z kolei zalogować się do gry, by odebrać m.in. trzy zestawy kart.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3207

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze