Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Troy Baker nie powróci do roli Rhysa

rajmund wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:26 News
PC

Aktor sam jest tym faktem rozczarowany.

Gdy upadało Telltale Games, Tales from the Borderlands było wymieniane przez wielu graczy jako jedna z najbardziej udanych produkcji studia. Przeniesienie kameralnej, przygodowej formuły do pełnego humoru uniwersum Handsome Jacka dało zupełnie nowe możliwości na ukazanie tkwiącego w nim potencjału. Niestety, gra sprzedała się wyjątkowo słabo, jednak jej bohaterowie żyją w umysłach zapaleńców serii po dziś dzień.

I wielu z nich - z niżej podpisanym włącznie - z pewnością ucieszyła wieść, że część z nich powróci w trzeciej pełnoprawnej odsłonie Borderlands. Na zwiastunie rzuciła się bowiem w oczy sylwetka Rhysa, korposzczura na usługach Hyperiona i zarazem głównego bohatera Tales from the Borderlands. W oryginale głos tej postaci podkładał Troy Baker. Jeśli nic Wam nie mówi to nazwisko, to przypomnijcie sobie choćby Joela z The Last of Us czy Bookera z BioShocka Infinite. Niestety, nie usłyszymy go już w Borderlands 3.

Aktor osobiście przekazał złą wiadomość jednemu z fanów na konwencie Supanova w Melbourne. Troy Baker nie krył przy tym rozczarowania - o tym, że Gearbox nie podpisał z nim kontraktu, dowiedział się dopiero oglądając trailer nowej gry. Jednocześnie zaznaczył, że nie chodzi tu nawet o jego osobiste ambicje, lecz dobro samej postaci.

Naprawdę chciałbym, aby Gearbox zdawał sobie sprawę, że skoro planuje powrót postaci z Tales from the Borderlands, to powinien zatrudnić do tego ludzi, którzy tchnęli w nie życie. Nie można przypisywać im nowych głosów na chybił trafił. Sam jestem fanem i ma to dla mnie duże znaczenie.

Niestety, raczej już nic na to nie poradzimy. Borderlands 3 ukaże się na PC (z półroczną wyłącznością dla Epic Games Store), PS4 i XBO 13 września.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 kwietnia 2019, 8:52   DeeJayHMC
@Scorpix To smutne, że wielu by chciało tak myśleć.
środa, 10 kwietnia 2019, 6:26   Kimahri
Gearbox w Borderlandsach zawsze korzystał z tańszej ekipy robiącej zwykle english duby do anime...
środa, 10 kwietnia 2019, 0:57   zadymek
O nie, ten...Rhys...z tehej gry, no tego Tales... cośtam, od tej firmy, co to nie warto pamiętać, nie przemówi głosem tego, no, jak mu tam...
;)
BTW Problem ze sprzedażą gry, a raczej "gry" od TT jest taki, że istnieje youtube. A i wątpię by fan Borderlands (przypominam łup-strzelanki, hack and slash-a ze spluwami) zainteresował się zakupem jakiejś, za przeproszeniem, przygodówki, "bo Borderlands".
wtorek, 9 kwietnia 2019, 21:39   Scorpix
@Angrebor
Od kiedy Steam = PC?
wtorek, 9 kwietnia 2019, 19:57   Angrenbor
Poprawiam ostatnie zdanie: "Borderlands 3 ukaże się na PC w kwietniu 2020 roku, a na PS4 i XBO 13 września bieżącego."

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
1

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z