Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Oto potwory, jakim stawimy czoła [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 6 maja 2019, 16:58 News

Geralt byłby dumny.

Przygody białowłosego rębajły (a także niemal dowolna gra o zombie) uczą, że największymi monstrami nie są wcale nadnaturalne dziwadła z wielkimi pazurami i paszczami pełnymi ostrych kłów, ale przedstawiciele naszego własnego gatunku. Studio Asobo przekonuje, że prawda ta obowiązuje także w A Plague Tale. Nastoletnia Amicia najpewniej nie napotka na swojej drodze tradycyjnych potworów (żaden z materiałów promocyjnych nawet nie sugeruje ich istnienia), ale nie znaczy to, że musi wystrzegać się wyłącznie szalejącej dżumy i stad wygłodniałych szczurów. Największym zagrożeniem wydaje się Inkwizycja, a zwłaszcza odziany w czarny płaszcz jegomość, który odegrał główną rolę w ostatnim zwiastunie fabularnym. Wiele wskazuje na to, że to właśnie z jego winy bohaterka musi wyruszyć na swoją tułaczkę.

Gra trafi na PC, XBO i PS4 14 maja. Jeśli chcielibyście poznać jej najważniejsze cechy, zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z