Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStellaris: Ancient Relics – Najwyższa pora poznać Prekursorów [WIDEO]

Witold środa, 15 maja 2019, 13:56 News
PC

W końcu czym byłby wszechświat bez porządnych Starożytnych?

Chociaż od premiery Imperator: Rome, ostatniej produkcji branżowych specjalistów od wielkich strategii, nie minął jeszcze miesiąc, to Paradox ma już dla swoich fanów kolejną zapowiedź. Tym razem wydawca zamierza uszczęśliwić tych wielbicieli kosmicznych wojaży i pradawnych cywilizacji, których raziło dotychczasowe nieustanne patrzenie w przyszłość bez oglądania się na przeszłość.

Każdy miłośnik science fiction (zwłaszcza tego miększego) wie, że całe to latanie w kosmos, ogromne megastruktury i hipernapędy nie miałyby racji bytu, gdyby nie Starożytni (nie mylić z Przedwiecznymi, chociaż...). To właśnie dzięki nim gatunek ludzki zdobywa technologię potrzebną do wyprawy w gwiazdy, nierzadko zawdzięczając takiej rasie dobrych wujków nawet swoje istnienie. Podobne myśli nawiedziły widocznie twórców Stellaris, którzy postanowili pogłębić w swojej grze właśnie te wątki za pomocą kolejnego, siódmego już rozszerzenia – Ancient Relics. Dzięki niemu będziemy mogli odkryć, zbadać i zdobyć artefakty starożytnych ras, które w wydatny sposób pomogą naszemu rodzącemu się imperium. W ramach kolejnych wydarzeń będziemy mogli odwiedzić ojczyste światy dwóch cywilizacji Prekursorów – roślinnych Baol i rozwiniętych psionicznie Zroni – i dowiedzieć się, jak zakończyły swoje życie. Dokonamy tego za pomocą archeologicznych wykopalisk, które rozwiną się nierzadko w długotrwałe dociekania na temat natury znalezionych przedmiotów. Wraz z zapowiedzią Paradox udostępnił krótki zwiastun rozszerzenia:

Twórcy pokazali także niektóre opcje z dodatku w akcji:

Data premiery Ancient Relics nie jest jeszcze znana, jednak patrząc na dotychczasową politykę developera, pojawienia się DLC na rynku możemy spodziewać się ok. półtora miesiąca po zapowiedzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 6:48   MayoneS
@saRUMAN 3 co ty mi tu bajdurzysz?
środa, 15 maja 2019, 19:52   saruman3
Fajna strategia ale dostepna tylko cyfrowo przez co dla graczy preferujacych pudelkowe wydania nieosiagalna wielka szkoda
środa, 15 maja 2019, 16:46   Uplink
Moim zdaniem powinno to się nazywać Graal-tron :). Tak mi się silnie skojarzyło z Heroes III...
środa, 15 maja 2019, 14:18   Maciejka01
Yay. GALATRON!

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Stellaris: Darmowy tydzień z kosmiczną strategią Paradoksu [WIDEO]

News
wtorek, 12 maja 2020

stellaris-darmowy-tydzien-z-kosmiczna-strategia-paradoksu-wideo Świetna okazja, by uczcić czwarte urodziny gry – i to z trailerem, którego byśmy się po niej nie spodziewali.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z