Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Control: Pokaz możliwości technologii RTX i przewidywany czas gry [WIDEO]

Cursian piątek, 5 lipca 2019, 10:48 News

Agentka Faden zostanie z nami mniej więcej tyle, co pewien pisarz.

W świetle ostatnich doniesień zwolennicy dzieł Remedy czekają zapewne przede wszystkim na najdrobniejszą choćby wieść o ewentualnej kontynuacji przygód Alana Wake’a, ale muszą jeszcze uzbroić się cierpliwość. Męki oczekiwania będą mogli osłodzić sobie przygodami Jesse Faden. Choć autorzy już teraz otwarcie mówią, że w planach są dwa dodatki, podstawowa wersja Control i tak dostarczy przyzwoitej porcji rozgrywki. W rozmowie z serwisem Gamingbolt Mikael Kasurinen i Brooke Maggs z Remedy poinformowali, że ukończenie głównej kampanii i „kilku zadań pobocznych” powinno zająć przeciętnemu graczowi od 15 do 20 godzin, czyli (zgodnie z danymi howlongtobeat), mniej więcej tyle, co w przypadku pierwszej części Alana Wake’a. Na koniec zapraszam do obejrzenia przygotowanego przez DualShockers filmiku:

Premiera na PC, XBO i PS4 27 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 8 lipca 2019, 22:44   Denzil
O, będzie kontynuacja Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy?
piątek, 5 lipca 2019, 21:11   gimemoa
Dalej bez języka polskiego u nas? Yoohoo i'm... żartuję, szkoda mi czasu nawet na pirata w takim wypadku, poczekam może ktoś zrobi spolszczenie i wtedy pewnie kupię. Jak nie to trudno, gra wygląda ciekawie, ale czekają ciekawsze tytuły.
piątek, 5 lipca 2019, 14:17   asasyn123
tutaj pooglądajcie bo RTX jak narazie najlepiej zrobiony.
https:www.youtube.com/watch?v=4HMXUETUp-g
piątek, 5 lipca 2019, 13:02   Xellar
@Shaddon,
Co prawda, to prawda. Wygląda to okropnie, szczególnie ten "efekt" tearingu. Ciekawi mnie czy NVidia płaci takim firom, aby na siłę implementowali te niedoróbki technologiczne, czy oni mają tak sami z siebie. W pierwszym wariancie jestem w stanie jeszcze ich zrozumieć, ale w każdym innym przypadku mogę tylko pacnąć się w czoło.
piątek, 5 lipca 2019, 12:50   Shaddon
Nie dość, że nie jestem w stanie oglądać tego nagrania bez mimowolnego szydzenia z memicznego "RTX ON", to jeszcze framerate woła o pomstę do nieba tak głośno, że należałoby się zastanowić, czy aby nie mamy tu do czynienia z aktem wewnętrznego sabotażu. Kto normalny "chwali się" kompletnie położoną optymalizacją i na cholerę Remedy w ogóle sili się na implementację tej niedostosowanej do dzisiejszych możliwości sprzętowych technologii?
piątek, 5 lipca 2019, 12:18   Jano900
Na PC chyba przesunęli premierę.
piątek, 5 lipca 2019, 12:15   devalion
@Refty
Nie ma czegoś takiego "pudełkowa wersja gry na PC". Jak już to pudełko z kodem, czasem jakieś pliki na płycie będą, ale pełnej i funkcjonalnej gry tam nie znajdziesz.
piątek, 5 lipca 2019, 11:45   Xellar
Kupiłbym, ale nie ma w "jedynym właściwym" sklepie ;) Może zatem kupię wersję na prosiaka.
piątek, 5 lipca 2019, 11:42   Refty
A będzie pudełkowa wersja Control na PC?
piątek, 5 lipca 2019, 11:30   asasyn123
Gry od Remedy to MUST HAVE. Preorder już dawno złożony xbox one x już czeka.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z