Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: System powiadomień ułatwi grę bez mikrofonu [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 8 lipca 2019, 16:36 News
PC

Dzieci i żony (bądź mężowie) mogą spać spokojnie.

Choć w sztandarową serię Gearboksa da się grać samemu, co też zresztą czyniłem, projektowano ją przede wszystkim z myślą o trybie kooperacji. Nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę, że bawiąc się z innymi osobami, najlepiej porozumiewać się za pośrednictwem chatu głosowego. Nie każdy ma jednak na to ochotę albo też musi zachować ciszę ze względu na śpiących domowników (kwestię grania z przypadkowymi ludźmi pomijam, bo to osobny temat). Tym razem twórcy pomyśleli o podobnych przypadkach i wprowadzili system powiadomień, który w ostatnim czasie został rozsławiony przez Apex Legends i powędrował między innymi do PUBG-a. Kierując celownik na dowolny obiekt i wciskając stosowny przycisk, sprawimy, że kierowana przez nas postać oznaczy dany obiekt i wygłosi adekwatny do sytuacji komentarz, zwracając uwagę na groźnego wroga lub czekającą na otworzenie skrzynkę:

Powyższa wiadomość ucieszy też osoby, dla których komunikacja werbalna nie wchodzi w grę ze względu na problemy zdrowotne. Twórcy podeszli zresztą do tematu nieco szerzej i zdali sobie sprawę, że tradycyjny kod kolorystyczny nie zawsze zdaje egzamin, więc poszczególne kategorie łupów po wylosowaniu będą wydawały zupełnie inne dźwięki. Gra będzie też w pełni zgodna z Xbox Adaptive Controller. O tym jak bardzo istotne są to informacje dla części graczy, najlepiej świadczy niedawny tekst Papkina.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 lipca 2019, 11:52   Kimahri
Znam to z Warframe (poniekąd)
poniedziałek, 8 lipca 2019, 23:26   zadymek
Uff, mój kot odetchnie z ulgą...żartuję, dawno zjadłem ;)BTW "najlepiej porozumiewać się za pośrednictwem chatu głosowego. Nie każdy ma jednak na to ochotę albo też musi zachować ciszę ze względu na śpiących domowników "
1. Voice chat w Borderach nigdy nie działał jak należy.
2. Ja akurat mam ochotę, i domownikami się nie przejmuję. Moje gardło nie ma :/
poniedziałek, 8 lipca 2019, 19:50   aRo
"See that chest there?" - czyli co, ktoś serio oznaczy skrzynkę, by ktoś inny ją sprawdził, zamiast samemu się na nią rzucić? :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
20

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z