Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Modern Warfare – Kilka minut rozgrywki z nowego trybu Gunfight [WIDEO]

Cursian piątek, 19 lipca 2019, 11:48 News

Będzie ciasno, szybko i intensywnie.

Infinity Ward opublikowało filmik zdradzający szczegóły na temat Gunfight, czyli zupełnie nowego trybu wieloosobowego. Zasady są banalnie proste: dwie pary graczy trafiają na wyjątkowo ciasną mapę i mają za zadanie odstrzelić swoich rywali. W założeniach rozgrywka ma być szybka i intensywna, więc każdy dysponuje tylko jednym życiem na rundę.

Oprócz nakreślenia ogólnego kształtu zabawy oraz pokazania części dostępnej broni, materiał ujawnia też trzy mapy: Pine (obóz skryty w leśnej głuszy), King (hangar przerobiony na pomieszczenie do ćwiczeń strzeleckich) oraz Stack (pełna kontenerów przestrzeń magazynowa):

Warto przypomnieć, że w nowym Call of Duty zabraknie trybu zombie, bo autorzy stawiają na nieco poważniejszy, bardziej realistyczny klimat. Poprawek doczeka się też system niszczenia osłon. Premiera na PC, XBO i PS4 25 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 20 lipca 2019, 11:42   Laschlo
To może być pierwszy COD od czasu Modern Warfare którego kupię. XD
piątek, 19 lipca 2019, 15:58   fanboyfpsow
Graficznie wygląda to nawet nawet Polacy się postarali tylko to udźwiękowienie Broni nadal na poziomie Zabawek z otpustu. Co do Rozgrywki no cóż kto pierwszy ten lepszy.
piątek, 19 lipca 2019, 15:25   michnaj
Creek, Killhouse i Shipment*
piątek, 19 lipca 2019, 14:44   jorjor454
To naprawdę dobrze wygląda pod względem rozgrywki. Może ta część nie będzie taka zła.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z