Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSpecjalne autobusy z Borderlands 3 zawiozą uczestników festiwalu na Pol´and´Rock

Witold czwartek, 25 lipca 2019, 16:02 News
PC

No, tylko niewielką ich część, ale zawsze coś.

Wokół tegorocznej edycji festiwalu Pol'and'Rock (dawniej znanego jako Przystanek Woodstock) już na długo przed jego rozpoczęciem było sporo zamieszania. W maju Przewozy Regionalne ogłosiły, że tym razem nie zostaną uruchomione specjalne połączenia do Kostrzyna nad Odrą. Jakiś czas później Polskę zelektryzowała wieść, że także PKP Intercity rozważa takie zmiany rozkładu, żeby w tym czasie pociągi omijały ową stację.

Gdy tysiące osób zastanawiało się, w jaki sposób mają dostać się na 25. już odsłonę imprezy, interweniował premier Morawiecki i polecił przygotować pociągi, które dowiozą fanów na miejsce. Mimo że jeszcze przez dłuższy czas rozkłady nie były zaktualizowane, ostatecznie do Kostrzyna na czas trwania festiwalu poprowadzono 153 połączenia (wliczając wahadłowe łączące miejscowość z większymi węzłami kolejowymi).

Nawet jeżeli wszystko dobrze się skończyło i każdy chętny powinien mieć szansę dotrzeć szczęśliwie do celu, to niektórzy będą mogli wybrać się na Pol'and'Rock w naprawdę wyjątkowych warunkach. Cenega w ramach promocji nadchodzącego powoli Borderlands 3* postanowiła bowiem wysłać z Warszawy do Kostrzyna specjalny autokar (oznaczony tak, że go na pewno nie przegapicie), który zabierze na swók pokład 50 osób chcących wziąć udział w imprezie. Przejazd będzie darmowy, jednak miejsce w autobusie będzie trzeba wpierw zarezerwować – o tym, czy uda nam się nim przejechać, decyduje kolejność zgłoszeń (będzie także lista rezerwowa). Istnieje również możliwość powrotu z Kostrzyna 4 sierpnia tym samym borderlandsowym busem.

Teraz najważniejsze: aby zapisać się na przejazd, należy przesłać maila o temacie Pol’and’Rock Festival” na borderlands3@cenega.com w wiadomości zwrotnej zostaniemy poinformowani, czy udało nam się zarezerwować miejsce. Szczęśliwcy, którym uda się załapać na podróż, powinni zebrać się 1 sierpnia na pl. Defilad w Warszawie o 8:45. Dodatkowo wszyscy podróżni otrzymają maski z gry (bo wiecie, to wciąż akcja promocyjna).

Oprócz tego Cenega uruchomi specjalne połączenia z Gorzowa Wielkopolskiego – z okolic dworca kolejowego kursować będzie borderlandsowy autokar do Kostrzyna nad Odrą i tym razem na podróż nim nie będzie trzeba się zapisywać. Więcej informacji o przejazdach znajdziecie na facebookowym wydarzeniu związanym z tematem. Firma obiecuje, że podróże te będą roztańczone i rozśpiewane, więc jeżeli macie trochę wolnego czasu w tym terminie, możecie rozważyć wybranie się na Pol'and'Rock w ten właśnie sposób. Bo nawet jeżeli klimat imprezy nie jest może dla każdego, to świetna okazja, żeby za darmo posłuchać dobrej muzyki (a, tak wskażę chociażby Kwiat Jabłoni, ale pula zespołów jest naprawdę spora) i przede wszystkim zobaczyć (przy odrobinie szczęścia) Papkina w jego naturalnym środowisku.

*Notabene jest to świetny przykład działalności dystrybutorów, o której więcej przeczytacie w tekście wyżej podpisanego w nadchodzącym numerze CD-Action.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 26 lipca 2019, 7:36   Maniek123404
Po co reklamować w polsce? jak gra nie bedzie po polsku xD
piątek, 26 lipca 2019, 2:55   Jano900
Na PC przecież tego jeszcze nie ma a w polszy chyba większość ma PC (ale mogę się mylić).
czwartek, 25 lipca 2019, 21:07   Skelldon
O kurczaki, zimnego Leszka z przypadkowo spotkanym Papkinem to bym chętnie wypił. Niestety w tym roku nie mam możliwości się tam wybrać, nawet darmowym Borderbusem, ale przyznać muszę, że to bardzo fajna opcja (już wyobrażam sobie to party przy dźwiękach "Ain't No Rest for the Wicked"). Cóż, może za rok też przygotują coś w ten deseń.
czwartek, 25 lipca 2019, 21:02   aRo
Przestanek?
czwartek, 25 lipca 2019, 18:05   gimemoa
Marnują kasę na autokary, ale już polskiej wersji (same napisy nawet proszę) to nie ma. Jak dla mnie to tylko stracili szacunek, a nie go zyskali.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z