Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

FIFA 20: EA dyskutuje o nowościach w kolejnej odsłonie serii

Kaladin czwartek, 25 lipca 2019, 20:36 News

Najwięcej zmian w Pro Clubach.

W ostatnim miesięcu wokół Fify zrobiło się gorąco, głównie za sprawą zniknięcia jednego z licencjonowanych klubów – w grze nie uświadczymy Juventusu, którego EA podkradł PES 2020. Autorzy dyskutowali także o zmianach w mechanice, głównie za sprawą krótkiego filmiku. Dzisiaj poznaliśmy kolejne nowości, jakich możemy spodziewać się w "dwudziestce", a dotyczą one głównie trybu Pro Club.

Przede wszystkim EA dodaje większą liczbę opcji zmiany wyglądu piłkarzy, a także więcej pozycji na boisku, a do tego większą uwagę przyłoży do wzrostu i wagi naszego wirtualnego gracza – odpowiednie rozdysponowanie atrybutów, ma wpłynąć na efektywność gry i poprawić immersję. Powrócono do wskaźnika wytrzymałości, ale inwestowanie w nią odbywać się będzie kosztem innych statystyk.

EA poprawiło także warstwę wizualną meczów: powtórki, odpowiednie tablice wyników odpowiadające konkretnym rozgrywkom, rozszerzona rzeczywistość i unikalne kolory, zależne od konkretnego pojedynku, to cechy charakterystyczne trybu Pro Club. Stary format turniejów zastąpiono dzienną rotacją nowych wyzwań, a gracze, którzy nie czują się jeszcze na tyle dobrze, aby konkurować z żywym przeciwnikiem, mogą spróbować swoich sił w meczach z AI. FIFA 20 zadebiutuje już 27 września na PC, PS4 oraz XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 26 lipca 2019, 16:39   kondiq91
@Arlekin Było w którejś części. Podejrzewam, że kiedyś wróci jako nowość. EA ciągle tak robi. W FIFA 20 rzuty wolne to powtórka z FIFA 2003 (i chyba 2004).
piątek, 26 lipca 2019, 11:43   Arlekin
Bardzo mi w Fifie brakuje trybu treningu znanego z Pro Evo gdzie mogę sobie bez ograniczenia czasowego ćwiczyć grę i dowolnie konfigurować liczbę zawodników po obu stronach. Przy pierwszym podejściu do gry to najlepszy trening bo sobie można na spokojnie obczaić sterowanie i różne zagrania. Żadne gry treningowe czy mecze towarzyskie tego nie zastąpią.
piątek, 26 lipca 2019, 9:21   alicer24
Nowości od EA? Już myślałem, że chodzi o jakieś mikropłatności.
czwartek, 25 lipca 2019, 23:51   kondiq91
gra nie będzie ustawiać niskich obrońców w murze przy rzucie wolnym, jeśli na boisku są wyżsi zawodnicy; możliwe będzie obejrzenie celebracji po zdobyciu trofeum do samego końca; kapitan drużyny będzie mógł wybrać stroje po znalezieniu przeciwnika, by uniknąć grania w takich samych strojach jak przeciwnik - zmiany będą widoczne tylko przez drużynę kapitana, więc klub może zawsze grać w strojach domowych, jeśli sobie tego zażyczy.
czwartek, 25 lipca 2019, 23:51   kondiq91
Drugi tryb - Praktyka - to mecz rozgrywany przeciwko komputerowemu przeciwnikowi. Można będzie wybrać zarówno poziom trudności, jak i poziom oceny zawodników z przeciwnej drużyny (od 80 do 99), a także rodzaj taktyki przeciwnika (posiadanie piłki, wysoki pressing). Wprowadzono też poprawki sugerowane przez graczy: gdy gracz steruje resztą drużyny (opcja Dowolny), jego gwiazda nie będzie już traciła staminy szybciej od kolegów z zespołu;
czwartek, 25 lipca 2019, 23:49   kondiq91
dzięki czemu każdy z członków drużyny będzie mógł wykonać swoją cieszynkę lub cieszyć się z resztą drużyny. Zmiany dotknęły także typów meczów. Wprowadzono dwa nowe tryby: Turnieje z domowymi zasadami oraz Praktykę. Pierwszy tryb jest znany z FIFY 19, gdize można było zagrać ze znajomym chociażby bez sędziego. W Wirtualnych Klubach co weekend będzie pojawiał się nowy puchar z zupełnie innymi zasadami. Za przykład podano turniej, gdzie bramki strzelone spoza pola karnego liczone są podwójnie.
czwartek, 25 lipca 2019, 23:48   kondiq91
Oprawa meczowa także została poprawiona: banery klubowe wykorzystują pierwsze i drugie barwy klubu i zawierają jego nazwę, a na stadionach z miejscami na banery będzie można zobaczyć je przy sektorach gospodarzy i gości; wprowadzono nakładkę z rozszerzoną rzeczywistością przed meczem, w przerwie i po strzelonym golu, a kolor nakładki telewizyjnej będzie zależał od rodzaju meczu (towarzyski, puchar, liga). Dodatkowo po strzeleniu gola nie będzie zbliżenia na strzelca bramki,
czwartek, 25 lipca 2019, 23:48   kondiq91
wszyscy gracze zaczną z zawodnikiem o ocenie 80, który będzie rozwijał się wraz z rozgrywaniem meczów; dodano ponad 30 nowych cech umiejętności, które wraz z cechami specjalizacji zawodnika umożliwiają większą personalizację zawodnika.
czwartek, 25 lipca 2019, 23:47   kondiq91
Jeśli ktoś się nie orientuje w tym trybie, normalne że na stronie umieścił taki a nie inny wpis. Po przeczytaniu tego myślałbym że nic się nie zmieniło. Podsumowując: więcej opcji modyfikacji wyglądu, nie tylko wybór z gotowych elementów, ale też ich dostosowanie analogami w stylu systemu z serii PES; większy wybór domyślnych pozycji zawodnika (wahadłowi, skrzydłowi, boczni napastnicy); zainwestowanie w wytrzymałość i szybkość poskutkuje zmniejszeniem pozostałych atrybutów;

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z