Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PS4: Sony rusza z cotygodniowymi otwartymi turniejami online

Witold piątek, 2 sierpnia 2019, 9:50 News

Gracze zmierzą się ze sobą w m.in. Mortal Kombat 11, Battlefieldzie V czy Warface – także o pieniądze.

Nudzi wam się już wycieranie podłogi znajomymi w ostatnim Mortalu, a w multi z zamkniętymi oczami trafiacie headshoty z kilometra? Być może japoński producent konsol szykuje swoją nową akcję właśnie dla was.

Firma rusza bowiem z Challenger Series, czyli odbywającymi się w każdym tygodniu turniejami online w różnych tytułach z biblioteki PS4. Do udziału w nich potrzebować będziemy rzecz jasna egzemplarza gry oraz opłaconego PS+. Rozgrywki będą miały różne formaty w zależności od gry, ale spodziewać mamy się starć 1 na 1, drużyna na drużynę oraz wszyscy na wszystkich (przez polski oddział PlayStation skrócone do prostego „battle royale”). Zawody w konkretnych produkcjach podzielone zostaną na sezony, a każdy z nich składać się będzie z 3 etapów – zakwalifikowanie się do kolejnego zawsze zaowocuje nagrodami (wpierw skromnymi, jak specjalny motyw dla PS4, później cyfrową walutą, a ostatecznie nawet realnymi pieniędźmi).

W tej chwili rozgrywany jest (zresztą już od jakiegoś czasu) turniej w Injustice 2, jednak od 6 do 22 sierpnia odbędą się zawody w Mortal Kombat 11 z główną nagrodą w wysokości 1000 dolarów. Polskie PlayStation co prawda jeszcze o nim nie informuje, ale możemy mieć nadzieję, że szybko się to zmieni. Aby wziąć udział musimy wejść na PS4 w aplikację Wydarzenia w menu konsoli i wybrać zakładkę Turnieje. Można także zapisywać się na nie z poziomu przeglądarki.

Poniżej wideo reklamujące akcję:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 sierpnia 2019, 14:50   TytanowyK
Taa i się strzelaj z ludźmi co grają na myszce i mają dzięki temu k/d 20.0. Zamiast wydać wsparcie dla myszek to mają to gdzieś. Urządzenia nieoficjalne, są akceptowane. Bo nie ma ingerencji w soft. W sumie mógłbym kupić nieoficjalne przejściówki czy nawet cronuxmax ale dobrze się bawię grając padem. No niestety jest ścierwo, co lami na pc i gra na konsoli myszką.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

PlayStation: Sprawdźcie, z jakimi grami spędziliście najwięcej czasu w 2019

News
wtorek, 14 stycznia 2020

playstation-sprawdzcie-z-jakimi-grami-spedziliscie-najwiecej-czasu-w-2019 Do tego możecie zobaczyć, jaka jest wasz ulubiony czas na korzystanie z konsoli lub ile trofeów zdobyliście w tym roku.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
8

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z