Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPokémon GO: Cała masa nowości, V generacja na horyzoncie

Kaladin środa, 21 sierpnia 2019, 18:22 News

Ktoś w to jeszcze gra?" - zapytaliście z niedowierzaniem.

Odpowiadam z przekonaniem – owszem, baza graczy wciąż jest spora. Zresztą, patrząc jak niektórzy podchodzą do tytułu, dziwne, że te liczby nie są nawet większe. W każdym razie, jeśli rozważaliście powrót do rozgrywki, to teraz zbliża się na to dobry czas. Wszystko za sprawą całego łańcuszka eventów, jakie Niantic przyszykował dla graczy.

23 sierpnia zacznie się Wodny Festiwal, podczas którego będziemy mieć zwiększoną szansę na złapanie wszelkiej maści niebieskich stworków. A dzięki współpracy trenerów na całym świecie, którzy razem odblokowali Ultra Bonus, Niantic będzie nas obsypywał nowościami przez trzy tygodnie.

Przede wszystkim do produkcji zawitał nowy, mityczny Pokémon – Jirachi. Słodkiego potworka możemy wybudzić z tysiącletniego snu, kompletując siedem serii zadań. Natomiast, od 2 września rozpocznie się właściwy Ultra Bonus. Podczas pierwszego tygodnia gracze będą mogli popracować nad swoim Pokédexem z Johto: z jajek można będzie wykluć Unowny, na rajdach pojawi się trio Legendarnych Psów, a shiny Gligar i Sentret będą czaić się gdzieś na wolności.

9 września rozpocznie się drugi tydzień wydarzeń. Podczas tych siedmiu dni do zdobycia na rajdach będą wszystkie formy Deoxysa. Ponadto, cztery regionalne stworki: Tauros, Mr. Mime, Kangaskhan oraz Farfetch'd, będzie można wykluć z siedmiokilometrowych jajek na całym świecie.  Ta czwórka również będzie dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Najciekawiej jednak zapowiada się ostatni tydzień Ultra Bonusu. Zaczynając od 16 września, na rajdach pojawi się specjalny Mewtwo z ruchem Psystrike (dostępny również w wersji shiny). Zadebiutują także pierwsze Pokémony z V generacji: Klink na rajdach, natomiast Patraty i Lillipupy na wolności.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Pokemony,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 22 sierpnia 2019, 21:47   Raf99
Ja bym w to grał bardzo chętnie gdyby nie jedna głupia osoba przez którą nie mogę.
czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:10   Wiedzmin673
Kushi yotuber w to gra tylko i nagrywa
czwartek, 22 sierpnia 2019, 10:16   Edzieq
Te nowe generacje pokémonów rysują chyba dzieci z przedszkola. Tak szkaradnych i ubogich modeli jeszcze nie widziałem.
czwartek, 22 sierpnia 2019, 8:49   DEO
Ja gram.
czwartek, 22 sierpnia 2019, 7:26   Tricky
była piosenka łap gołębia , będzie piosenka łap pokemona
środa, 21 sierpnia 2019, 23:08   gamingman21
Ktoś w to jeszcze gra?

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z