Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sniper Ghost Warrior Contracts: Strzelanie z dużej odległości jest fajne, ale czasem trzeba sobie pobrudzić ręce [WIDEO]

Cursian czwartek, 26 września 2019, 16:40 News

Nowy filmik prezentuje zalety walki na krótszy dystans.

O polskim snajperze ostatnio jakby przycichło, a przecież premiera już za niespełna dwa miesiące. CI Games postanowiło więc przypomnieć o swoim dziele, przy okazji prezentując nieco inne podejście, niż na dotychczasowych filmikach. Choć karabin snajperski idzie w ruch, grający znacznie częściej załatwia sprawy na krótszym dystansie, korzystając z noża, gadżetów i pistoletu z tłumikiem:

Przypomnijmy, że w przeciwieństwie do „trójki” Contracts nie pozwoli nam pokręcić się po otwartym świecie i zamiast tego zaproponuje kolekcję zamkniętych map. Będą one jednak na tyle rozległe, że cele misji da się zaliczyć na kilka sposobów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 września 2019, 8:15   Dantes
+qrczak333 rynek gier fps jest zdominowany przez Cod i Battlefield jeśli ktoś z poza czołówki wyda dobrego fpsa to małe szanse się przebić kiedyś grałem w Sniper Ghost Warrior 2 i dodatek Syberian Strike dawała większe możliwości misje nie stawały się liniowe to gracz wybierał sobie ścieżkę jeśli Ci postawi na te rozwiązanie to Sniper Ghost Warrior Contracts może wyjść całkiem dobrze.
czwartek, 26 września 2019, 21:13   qrczak333
IMO - ciężko będzie ludzi zainteresować czymś takim. Od lat ich gry mają jeden problem - i nawet nie chodzi o mały budżet. One są totalnie bezpłciowe. Nie opowiadają żadnych historii, nie dają wartych zapamiętania bohaterów, ani "momentów", a w rozgrywce nie ma ani jednego autorskiego pomysłu. Robią sklejkę elementów z różnych gier, wypraną z jakiegokolwiek charakteru. Lepiej im szło robienie tanich gierek do kiosków, bo można było się tą godzinkę pośmiać. A kto niby wymęczy kilka godzin takich flaków?
czwartek, 26 września 2019, 19:01   Tzar
Jedyną rzeczą, jaka mi się tu podobała, było niebo.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z