Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Remnant: From the Ashes – Świetna sprzedaż, rychła premiera darmowego trybu dla odważnych [WIDEO]

Cursian środa, 30 października 2019, 16:25 News

Dla tych, którzy lubią życie na krawędzi.

Remnant: From the Ashes nie zrobiło przed premierą wielkiej kariery medialnej, a mimo to bez trudu podbiło serca graczy i przez jakiś czas po debiucie dominowało na listach bestsellerów Steama. Dziś Gunfire Games ujawniło, jak owa passa przełożyła się na konkretne liczby. Na wszystkich platformach rozeszło się łącznie ponad milion kopii, co uznano za „przytłaczający i onieśmielający wynik”.

Biorąc pod uwagę tak ciepłe przyjęcie, fani gry mogą spodziewać się w przyszłości wielu dodatków i rozszerzeń. Większość z nich ukaże się dopiero w przyszłym roku, ale małe co nieco trafi w ich ręce już jutro. Mowa o trybie Hardcore, w którym śmierć postaci jest ostateczna i oznacza rozpoczęcie zabawy od nowa. Postacie, które się na niego zdecydują, nie mogą korzystać z losowego systemu dobierania partnerów i mogą łączyć się wyłącznie z innymi „hardkorowcami”. Warto ryzykować, bo pokonywanie bossów w tym trybie pozwoli odblokować specjalne przedmioty, których mogą używać wszyscy bohaterowie przypisani do danego konta (nawet ci stworzeni wcześniej i przeznaczeni do normalnej gry).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 października 2019, 20:51   GeDo
Granie solo/z botami jest cos warte?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z