Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wolfenstein: Youngblood – Darmowe rozszerzenie z nową misją i zdolnościami już dostępne

Cursian środa, 13 listopada 2019, 15:56 News

Wybierzemy się między innymi do tajnego nazistowskiego bunkra.

Najnowszy Wolfenstein nie zachwycił świata, ale nie okazał się też kompletną klapą, więc można zakładać, że wraz ze spadkiem ceny przyciągnie coraz więcej chętnych. Jeśli zaliczacie się do tej grupy (lub już graliście i spodobało wam się na tyle, że macie ochotę na więcej) Bethesda przygotowała dla was darmowy dodatek ze sporą dozą zawartości.

Na pierwszy plan wybija się świeżutka misja. Po ukończeniu pobocznego zadania „Artefakty Da’at Yichud” odblokujecie dostęp do dwóch regionów: paryskiego zbiornika i tajnego nazistowskiego bunkra. Zaczają się tam na was niespotykane wcześniej typy przeciwników w tym teleportujący się Übersoldaci. Do gry trafiło też 20 map wiodących do skarbów, zawierających między innymi punkty zdolności.

Jeśli mowa o tych ostatnich, bohaterki opanują chociażby talent, dzięki któremu łatwiej zlokalizują wszelkie znajdźki czy szybciej opatrzą rannych. Listę atrakcji zamyka kolekcja skórek i gestów. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z