Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlayStation: Spersonalizowane podsumowanie roku dla każdego użytkownika

Witold wtorek, 2 lutego 2021, 14:29 News

Możemy się z niego dowiedzieć, w jakim dniu tygodnia najchętniej siadaliśmy do konsoli.

Po różnej maści rankingach opisujących to, jak 2020 wyglądał dla branży w skali makro, przyszła pora na przyjrzenie się zachowaniom samych użytkowników. Podobnie jak w zeszłym roku Sony postanowiło umożliwić wszystkim chętnym przygotowanie spersonalizowanego podsumowania.

W tym celu wystarczy udać się TUTAJ i zalogować się na swoje konto. Oczywiście nie dowiemy się raczej niczego specjalnie przełomowego, ale kilka ciekawostek do podzielenia się ze znajomymi na pewno się znajdzie. Wśród podanych informacji zawarto m.in. tytuły, przy których spędziliście najwięcej czasu w 2020 (u mnie to Ghost of Tsushima przed Final Fantasy VII Remake i Death Stranding), wasz ulubiony gatunek, łączną liczbę godzin spędzonych na graniu (z podziałem na zabawę online i lokalnie) czy sumę zdobytych trofeów.

Możecie też odrobinę się zdziwić, że waszym ulubionym dniem tygodnia na siedzenie przed konsolą jest niedziela wieczór. Jeżeli posiadacie PS5, oddzielne (choć jednocześnie wliczające się w ogólny obraz) statystyki zostaną przygotowane także dla niego.

Całość uzupełniają nieco przypadkowe ciekawostki z gier Sony (np. społeczność PlayStation sparaliżowała strachem w GoT 834 miliony przeciwników). Posiadacze „czwórek” mogą też z tej okazji pobrać darmowy motyw dynamiczny dla konsoli.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4, PlayStation 5,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 3 lutego 2021, 9:49   gimemoa
Ponad 400 godzin w zeszłym roku, w tym 99 na AC: Odyssey, 53 na Days Gone i 43 na RDR2 (zacząłem w święta 2019, więc kilku godzin brakuje). Fajne podsumowanie tylko szkoda, że nie pokusili się o całościową listę tytułów granych w danym roku.
wtorek, 2 lutego 2021, 18:57   piterbro
Trzeba mieć zaznaczone w ustawieniach konsoli zbieranie dodatkowych danych. No i poczekać chwilę, bo strona nie od razu załapie, że użytkownik zmienił ustawienia.
wtorek, 2 lutego 2021, 17:46   ja0lek
@YogoWafel u mnie to samo.
wtorek, 2 lutego 2021, 17:39   YogoWafel
nie udało się załadować strony....

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z