Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Co wyjdzie z połączenia Anduina i Arthasa? [WIDEO]

Witold piątek, 19 lutego 2021, 23:35 News
pc

Nic dobrego, to mogę zagwarantować.

Powtórzę się, ale: zaskoczenia nie było. Przyszłość Shadowlands wyciekła już wczoraj – wraz z aktualizacją 9.1 w zaświatach zaczniemy w końcu latać (choć tylko w krainie naszego Stronnictwa), ruszymy na nowy rajd, w którym zawalczymy z Sylvanas, i trafimy do niewidzianej wcześniej krainy.

Fabularnie dzieje się jednak niemało:

Nieco leniwie zacytuję samego siebie z wczoraj, gdy wspominałem o wycieku:

Dostaliśmy też informację o bardziej współczesnym WoW-ie. W ramach aktualizacji 9.1, Chains of Domination, weźmiemy udział w rajdzie Sanctum of Domination, gdzie zmierzymy się z... Sylvanas. „Nareszcie!” zakrzyknęli niektórzy. Dodatkowo w grze pojawi się „mega-dungeon” Tazavesh, the Veiled Market – spotkamy w nim aż 8 bossów. Ucieszyć może też świeża kraina Korthia oraz latanie w lokacjach już nam znanych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 22 lutego 2021, 10:42   jankoo999
@Fandir Czyli pradawna magia dzięki której Jailor przejął władzę nad Anduinem to tak naprawdę C++...
niedziela, 21 lutego 2021, 21:06   Quel
podstawa jakiejś mechaniki w grze? Może podstawy wszystkie są słabe i gracze wiedzą jak je rozwiązać. Widzisz teraz jak bez sensu jest pisanie "nie słucha fanów" bez podania konkretów. Nie da się do tego odnieść w żaden sposób.
niedziela, 21 lutego 2021, 21:04   Quel
@Dantes "Blizzard nie słucha fanów". Co masz przez to na mysli i trzymajmy się WoW bo o tym jest news. Ja bym z chęcią poczytał jakieś argumenty bo "nie słucha fanów" to każdy może rzucić na forum albo w komentarzu. Bo tak to nie ma za bardzo do czego się odnieść. Blizzard ma historię pod fanów pisać? Czy może gra jest za mało PvP albo ma słuchąc tych co krzyczą, że PvP wpływa na PvE. Albo, że Rogue za słaby w tym dodatku, albo tych co chcą więcj mocy dla maga? Może tych co grają DK? Może problemem jest...
niedziela, 21 lutego 2021, 15:26   Fandir
Arthas + Anduin = Arduino. Zamykam dyskusję.
niedziela, 21 lutego 2021, 8:40   Naars
@Dantes: Nie czepiam się, Twoje komentarze niemalże bez jakiejkolwiek interpunkcji to nieczytelny koszmar, od którego czytania głowa boli. Jeśli tak samo pisałeś na lekcjach, to Twoja nauczycielka cisnęła Cię za mało, bo efektów nie widać. Dysleksja oznacza, że musisz więcej pracy włożyć, żeby pisać na sensownym poziomie. To nie jest złoty bilet, którym możesz machać i wszyscy będą Ci pobłażać, takie podejście może działa w szkole, ale nie poza nią. Zanim zapostujesz komentarz, przeczytaj go 10 razy.
niedziela, 21 lutego 2021, 8:37   Dantes
@taz159357 Blizzard nie słucha fanów robi co mu wygodne przestałem grać w gry od nich i wiele nie tracąc, Blizzard przepadł od czasu fuzji z Activision, wielu czołowych projektantów opuściło studio z WoW jest tak fani narzekają ale ciągle grają to jest taki paradoks.
niedziela, 21 lutego 2021, 8:29   Dantes
@Naars się czepiasz jak moja nauczycielka języka polskiego chora na głowę :P nie dość, że nic nie nauczyła ciągle wymagała a może mam dysleksje i nie świadomie popełniam błędy, co istotne kilku czytelników wcześniej zaznaczało dlaczego strona CD-Action nie posiada funkcji edycji postów jak to jest na innych stronach to by poprawiło jakość komentarzy pod wpisami.
sobota, 20 lutego 2021, 18:20   23OO23
Moim zdaniem Sylvanas różni się mocno od większości postaci głównie tym, że jest nieumarła. Nie musi być dobra żeby "przeżyć" - Sargeras żyje. Co prawda skala jest inna, ale Illidan też przeżył mimo całkiem sporej ilości śmierci które spowodował. Czy jest dobry? Pewnie by poświęcił Teldrassil gdyby widział w tym drogę do zwycięstwa. Czy jest zły? Sami ocenicie, jednakże jak Sylvanas, nie jest czarno biały. I ja chcę żeby była dalej, bo jest ciekawa - może robić nawet jako 3/4 strona w przyszłych konfliktach
sobota, 20 lutego 2021, 18:17   Quel
nie wiele pozostało. Mój Forsaken zawdzięcza Sylvanas drugą szansę więc będąc IC nie wiedziałem innej opcji jak tylko podążać ścieżką wytyczoną przez Banshee Queen. Surfang dostał na co zasłużył bratając się z wrogiem. Stary dziad był już i tak bezużyteczny. Szkoda, że za jednym zamachem nie zdmuchnęła wtedy Thralla i Anduina.
sobota, 20 lutego 2021, 18:14   Quel
Nie wiadomo czy to będzie redemption story czy nie. Zobaczymy. Spalenie drzewa było super. Nie lubię nocnych elfów. Z punkty widzenia mojej postaci (Forsaken) i będąc IC ja tam się zgadzałem z tym co robiła moja królowa do samego końca. I uważam, że tym ostatnim cinematiciem gdzie krzyknęła 'You are all nothing' Blizz to spaprał. Wyraźnie było widać, że Sylvanas miała mimo wszystko duże poparcie wsród wielu graczy i szukali z tego wyjścia. You are all nothing miało niby pokazać, że nawet takim graczom jak

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic zapowiedziane [WIDEO]

News
piątek, 19 lutego 2021

world-of-warcraft-the-burning-crusade-classic-zapowiedziane-wideo Nie jest to niespodzianka, ale co z tego – fani WoW-a z przyjemnością znów zmierzą się z Illidanem.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Cykliczne wydarzenie Valve trwało od 3 do 9 lutego, a że kapnęłam się w ostatniej chwili, nie ograłam nawet połowy tego, co miałam w planach.

Komentarzy:
12

Chodź, pójdziemy razem na spacer.

Komentarzy:
7

Wyczerpującą odpowiedź znajdziesz w ostatnim podlinkowanym klipie. (Ale i tak warto było!).

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z