Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSKonkurs „Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 24 czerwca 2021, 11:27 Konkurs

Dziś w sprzedaży pojawiła się nowa młodzieżowa powieść Matthew J. Kirby'ego osadzona w świecie Assassin's Creed i związana z najnowszą odsłoną gry – Valhallą. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy tej książki.

O powieści napisaliśmy w TYM newsie. Poniżej prezentujemy jej okładkę:

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać, jak nazwalibyście swojego bohatera lub bohaterkę, gdyby miał (lub miała) pojawić się w tej książce, a także wyjaśnić pochodzenie imienia, nazwiska i przydomku. Oczywiście imię powinno być utrzymane w klimacie nordyckim, budzić podziw u obcych, grozę u wrogów oraz trzepotanie serca u płci przeciwnej. Przy czym propozycja musi się zmieścić w jednym komentarzu pod tym newsem.

Na propozycje czekamy do wtorku 8 czerwca do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laueraci

Przepraszam za tak długi termin rozwiązywania konkursu, ale się po prostu z wszystkim nie wyrabiam. W każdym razie spośród nadesłanych propozycji (generalnie wszystkie są bardzo fajne). Zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące:

Treser
Bera "Niedźwiedzi Pazur" Hagstof. Bera jako żeński odpowiednik imienia Bjorn, a przydomek został nadany bohaterce po stoczeniu pierwszej walki z niedźwiedziem w nordyckim lesie w trakcie polowania z ojcem w wieku 13 lat. Twarda i nieustępliwa w walce, potrafi jednak okazać uczucia swojemu wybrankowi. Po ataku wodza sąsiedniej wioski, zajęcia przydomowe zastąpiła treningami posługiwania się orężem. Od chwili starcia z niedźwiedziem, nosi zawsze jego pazur zawieszony na szyi jako symbol przynoszący szczęście.

MRivan
Rolf "Niedźwiedź" Wallander - Przodek słynnego detektywa. Brodaty mężczyzna o posturze olbrzyma. Jego ulubioną czynnością jest przytulanie innych. Stąd jego przydomek. Jak trzeba to zabija swoich przeciwników, ale nierzadko ma po tym wyrzuty sumienia. Mimo wszystko jest on szanowanym wojownikiem pośród swoich ludzi. Chociaż może się to brać z tego, że jest synem wodza swojej osady. Swoim wyglądem sieje postrach pośród nieznajomych, a wielu kobietom dostarcza potrzebnego im ciepła i bliskości.

Doom4321
Rancor "Krwawobrody"- jest to wojownik o tak ogromnej sile, że bez problemu jest w stanie gołymi rękami łamać kości swoim wrogom. Mistrz rzutu toporami na odległość do 100 stóp. Człowiek honoru. Wybitny pływak i świetny żeglarz. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami, które przypominają w jak wielu bitwach brał udział. Rancor ma brodę o rdzawym kolorze, jednak często przesiąkała krwią poległych wrogów i stąd przydomek krwawobrody. Pomimo dzikiej natury potrafi też urzec kobiety swoją ogromną subtelnością

Skaju
Alrik "Pięknopupy" nakopie Ci do ... rzyci. Różni się znacząco od swoich pobratymców, zarośniętych i brudnych wikingów. Alrik ma piękne i zadbane blond włosy, a jego umięśnione ciało opiewa ciasna tunika, która znacząco uwypukla jego pośladki. Kobiety oglądają się za nim i pragną go, nic dziwnego że w wielu wioskach ma status bawidamka. Jednak niech nie zmyli Cię jego wygląd, wymachuje toporem niczym prawdziwy wirtuoz, a jego wrogowie... cóż, nie powiedzą o nim złego zdania - nie żyją.

gbaranek
Ola "zwykły" Nordmann. Niczym odpowiednik przeciętnego Jana Kowalskiego*, swoją prostotą i do bólu nudną postawą, jako jedyny w całej powieści wyróżniałby się na tle tych wszystkich "silnorękich", "twardogłowych" i "pięknowłosych". Bo jak wszyscy są wyjątkowi, to...|*oczywiście nic nie ujmując prawdziwym Janom Kowalskim ;) Pozdrawiam

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Saga Geirmunda" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 25 czerwca 2021, 10:08   Doom4321
I w tym miejscu dokładnie to samo - rozumiem powody spóźnienia rozwiązania konkursu, ale nie popieram niedotrzymywania terminów.
Chociaż jak to mówią zdarza się.
Kto nigdy nie zawalił żadnych terminów niech pierwszy rzuci kamień. ;)
piątek, 25 czerwca 2021, 10:07   Doom4321
@erwin44
To że rozumiem dlaczego @Ghost załapał lekką obsuwę, nie oznacza że to popieram.To tak jak z osobą która przekracza prędkość na drodze, bo jest spóźniona do pracy.
Rozumiem ją, bo każdy kiedyś był gdzieś spóźniony i trzeba się śpieszyć, ale to też niekoniecznie oznacza że popieram łamanie przepisów.
czwartek, 24 czerwca 2021, 20:16   bastek901025
@Doom4321 Dzięki! W sumie to trafnie wytypowałeś, poza moim pomysłem :D ale miło mi, że się podobało, jak mawia wróżbita Maciej - dziękuję za uznanie :D a Tobie i pozostałym laureatom gratuluję :)
czwartek, 24 czerwca 2021, 14:42   Doom4321
Mnie najbardziej spodobały się postacie użytkowników: Treaser, bastek901025 i Skaju.
czwartek, 24 czerwca 2021, 14:42   Doom4321
Napiszę też od siebie że bardzo fajny pomysł z takimi konkursami, jakoś nigdy się tym nie zainteresowałem i zawsze takie tematy omijałem na forum.
Sporo zabawy miałem z wymyślaniem.
Ja ten konkurs potraktowałem jako zabawę – jak nie wygram spoko, a jak wygram jeszcze lepiej :)
I jak się okazało, jakimś cudem się udało.
Gratuluję wszystkim wygranym. Gratuluję również osobom które wzięły udział, bo prace były całkiem ciekawe i co najważniejsze bardzo różnorodne. Parę ciekawych pomysłów się pojawiło.
czwartek, 24 czerwca 2021, 14:39   Doom4321
@Ghost wiadomo jak jest…
Czasem człowiek ma tyle obowiazków że nawet nie ma czasu żeby coś zjeść lub porządnie się wyspać.
Sam czasem miałem takie intensywne okresy pracy, więc dla mnie jest to w pełni zrozumiałe, chociaż przyznaję że w pewnym momencie zastanawiałem się czy kiedykolwiek się ten konkurs rozwiąże ;P, ale czekałem cierpliwie.
czwartek, 24 czerwca 2021, 11:20   Ghost
erwin44 - mam wrażenie, ze chyba jeszcze nie pracujesz. :)
Wszyscy w redakcji mamy po kilka obowiązków. Nie ma tu nikogo, kto byłby zajęty tylko i wyłącznie pisaniem tekstów. To powoduje, że mamy dużo pracy a w deadliny bardzo dużo. Mi rzadko się zdarza, żebym pracował krócej niż 10 godzin dziennie. A wybacz, ale mamy sporo pilniejszych spraw niż konkursy. Staramy się zrobić je w terminie, ale czasem się po prostu nie wyrabiamy.
środa, 16 czerwca 2021, 19:38   HarryMartin
@thedarkgamer Spokojnie, to są tylko ludzie. Mają teraz dużo pilniejsze rzeczy do roboty. Po pierwsze ogarnąć cały ten bajzel wokół E3 i zamknąć kolejny numer a mają na to mniej niż dwa tygodnie. Raczej spodziewałbym się jakichś informacji pod koniec miesiąca. Z drugiej strony zgłoszeń nie było aż tak wiele, więc sprawdź lepiej skrzynkę mailową czy nie masz przypadkiem wiadomości z prośbą o podanie danych adresowych, bo jak się przez tydzień nie zgłosisz to nagroda przejdzie na następnego uczestnika.
wtorek, 15 czerwca 2021, 14:19   thedarkgamer
Kiedy można się spodziewać rozstrzygnięcia konkursu?
wtorek, 8 czerwca 2021, 20:20   Grimuald
Grima Czarny Lis. Dokładniej Grimoald Rathis, syn Longobardzkiej księżniczki z Salerno oraz wareskiego gwardzisty. Jako bękart od najmłodszych lat musiał walczyć o przetrwanie w południowej Italii gdzie krew była wszystkim dla lokalnej społeczności. Dzięki przebiegłości oraz północnej fizjonomii prędko odnalazł swe miejsce jako najemnik a następnie sprytny dowódca małej bandy złożonej z Greków, Longobardów i Saracenów. Ciągłe poszukiwanie łatwych łupów zagnało ich wpierw na Ruś a potem aż do wybrzeży Anglii

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z