Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Valhalla zaprasza do spalenia Paryża [WIDEO]

Witold czwartek, 12 sierpnia 2021, 11:45 News

Proszę ustawić się w kolejce, nie jesteśmy w końcu barbarzyńcami.

Choć od premiery najnowszego Assassin’s Creed minęło już kilka dobrych miesięcy, przygodom Eivor(a) wciąż daleko do zakończenia. Po zwiedzeniu Norwegii i Anglii oraz wyprawie na Irlandię graczom przyjdzie teraz zawitać na kontynent, gdzie plagę wikingów wyplenić postanowił władca Franków (a przy okazji cesarz rzymski) Karol Otyły.

Nazwa DLC, Oblężenie Paryża, zobowiązuje, dlatego nasza uwaga skupi się na tym właśnie miejscu. Murów miasta nie będziemy oglądać jednak jedynie z zewnątrz, ponieważ dzięki naszym zdolnościom przedostaniemy się również na drugą stronę fortyfikacji. Pomimo nezaprzeczalnego rozmachu – mowa przecież o „najbardziej ambitnej bitwie w historii wikingów” – w fabule znalazło się też miejsce dla bardziej osobistych wątków.

Assassin’s Creed Valhalla: Oblężenie Paryża swoją premierę ma dzisiaj. Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej, choć można je również nabyć oddzielnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z