2
12.06.2022, 17:34Lektura na 1 minutę
Wideo

A Plague Tale: Requiem – „Koniec Innocence” z nowym zwiastunem

W Plague Tale: Requiem również zagramy na premierę za pośrednictwem Game Passa.

Podczas Xbox + Bethesda Games Showcase pokazano kolejny zwiastun A Plague Tale: Requiemogłoszonego rok temu sequela do Innocence. Podobnie jak przy pierwszym trailerze i tutaj podkreślono, że w tytuł zagramy na premierę przy pomocy Game Passa:

To nie pierwszy raz w tym roku, kiedy słyszymy o Requiem; ledwie dwa dni temu na pokazie Tribeca Games Spotlight 2022 twórcy opublikowali obszerny gameplay z komentarzem. Pochwalili się w nim m.in. że studio pracujące nad grą znacząco się rozrosło, a tytuł pozostanie wierny swoim skradankowym korzeniom.


Niezależnie od tego, czy przeciwnikiem są ludzie, czy szczury, kluczem do zwycięstwa jest ich przechytrzenie. Na zaprezentowanych fragmentach gry widzimy jednak, że Amicia sprawnie posługuje się kuszą i potrafi zabić przeciwnika, gdy podejdzie do niego niezauważona.


Fragment naszego newsa o nowym gameplayu z komentarzem

A Plague Tale: Requiem ukaże się w 2022 roku na PC, Xboksa Series X|S oraz PS5.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów660

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane