2
4.08.2022, 11:30Lektura na 2 minuty

AEW: Fight Forever - Zwiastun i data premiery gameplayu

THQ Nordic już niedługo zaprezentuje kolejny tytuł, który zasili ich portfolio pełne gier AA.

Czasami pisząc newsy można przyswoić odrobinę powszechnej wiedzy, która dla, dajmy na to, niżej podpisanego jest skrawkiem nowych informacji. Tym sposobem dowiedziałem, że gry o wrestlingu powstają od 1995 w Japonii!

Studio Yuke’s z Osaki rozpoczęło swoją karierę od New Japan Pro-Wrestling: Toukon Retsuden na pierwsze PlayStation, a dziś głównie znane jest z gier WWE, choć miło, że dołożyli także swoje trzy grosze do serii produkcji o wielkich robalach znanej jako Earth Defense Force.

Najnowsza gra tego studia, AEW: Fight Forever, nie powstaje dla 2K, a dla austriackiego giganta, THQ Nordic. Napięcie trzeba jednak budować odpowiednio, a zatem na razie dostajemy „announcement teaser”, który zapowiada tyle, że 12 sierpnia pojawi się gameplay. Well played, panie wydawco.

Tytuł ma wynieść rozgrywki Tag Team na nowy poziom, zaoferować kooperację online, tryb kariery, edytor postaci i wszelkie inne cuda na kiju. Słodkie obietnice trzeba jednak poprzeć konkretami w postaci gameplayu czy otwartej bety. Pamiętajmy jednak, że to nie Yuke's jest odpowiedzialne za pośmiewisko, jakim było WWE2k20, więc raczej możemy być spokojni o jakość AEW.

Nie znamy daty premiery samej gry, to byłoby zbyt piękne. Wiemy natomiast, na jakich platformach gra się pojawi. Pykniemy na PC, Xboksach Series X/S, Xboksie One, PS4, PS5 i na maluszku Switchu.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane