8
3.06.2024, 12:00Lektura na 2 minuty

Assassin’s Creed Shadows – Ubisoft udostępnia poradniki do cosplayu Naoe i Yasuke

Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów przebieranek, która z pewnością pomoże odtworzyć wygląd bohaterów nadchodzącego Assassin’s Creeda.


Maciek „Macix" Szymczak

Kurz po zwiastunie najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed zdążył już chyba trochę opaść, a emocje — uspokoić się. Pierwsze dni po wypuszczeniu trailera były jednak bardzo burzliwe i obfitowały w niezwykle, że tak powiem, „płomienne” dyskusje w sieci. Jednak pomimo tych niezwykłości jedna rzecz pozostaje zawsze niezmienna — brak zahamowań graczy przed preorderami, których w przypadku Assassin’s Creed Shadows ponoć sprzedało się bardzo dużo.

Ubisoft z kolei cały czas wypuszcza kolejne materiały marketingowe mające przygotować nas na premierę nowej gry. Tym razem jest to dogłębny poradnik dla cosplayerów chcących jak najdokładniej odtworzyć stroje Naoe i Yasuke.

Warto nadmienić, że nie jest to nowość dla Ubisoftu, w końcu taki sam poradnik, tylko że dotyczący Basima i Roshan, udostępniono również przy premierze Assassin’s Creed Mirage. Całość jest naprawdę solidnie wykonana, możemy dokładnie przyjrzeć się detalom na strojach postaci, jak choćby haftowany orzeł na stroju Naoe czy klanowy herb Nobunagi na zbroi Yasuke. 

Oprócz tego poradnik zawiera opisy postaci, które pozwalają lepiej poznać ich tło fabularne, a także niepublikowany wcześniej artwork z dwójką naszych protagonistów. Całość możecie pobrać z oficjalnej strony Ubisoftu, pod TYM linkiem. 

Przypomnę jeszcze, że Assassin’s Creed Shadows ukaże się 12 listopada na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Maciek „Macix" Szymczak

Zakochany w fantastyce maści wszelkiej. Jak najmniej czasu spędza, siedząc w tym świecie, a jak najwięcej przemierzając nadprzestrzeń Odległej Galaktyki, niebo Alagaësii, szlaki Kontynentu lub bezkresne łąki na Cuszimie. Gdy w końcu wyjdzie remake pierwszego Wiedźmina, to zniknie z tego wszechświata, dopóki nie przejdzie gry na każdy możliwy sposób. Niezwykle irytuje go, gdy ktoś traktuje popkulturę jako treści niższego rzędu. Typ, który kłócił się z polonistką, że gry to też sztuka, a na maturze odwołał się do Gwiezdnych Wojen.

Profil
Wpisów173

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze