27.05.2024, 15:00Lektura na 1 minutę
Plotka

Astro Bot: Sony ma za moment zapowiedzieć nową odsłonę

Nowy Astro Bot powstaje ponownie w biurze Team Asobi.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Przed dwoma laty Team Asobi pracowało nad największym i najbardziej ambitnym dziełem w historii studia. Oczywiście spekulowało się o tym, że twórcy składają kolejną odsłonę Astro Bota. Kilka lat później możemy być świadkami oficjalnej zapowiedzi właśnie tej gry. Skąd o tym wiemy? Oczywiście od insiderów.

Informacja pochodzi od nikogo innego, jak billbil-kuna – uznanego informatora, który niejednokrotnie przekazywał sprawdzone przecieki, choćby przy starcie kampanii marketingowej nowego Call of Duty. Na łamach Dealabs poinformował o powstawaniu nowej odsłony Astro Bota.

Tytuł zostanie podobno osadzony na pustyni, a w głównej roli wystąpi Fenek Pustynny, oczywiście w swojej robotycznej wersji. Oficjalnej zapowiedzi możemy spodziewać się w ciągu najbliższych dwóch tygodni – mniej więcej w tym okresie rozpocznie się Summer Game Fest, możemy więc traktować tę informację jako kolejne potwierdzenie zbliżającego się pokazu Sony. Gra zadebiutuje na PS5, jednak tym razem zaskakująco ominie gogle PSVR, na których prawie 6 lat temu seria debiutowała.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów485

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze