8.05.2024, 08:15Lektura na 1 minutę
Plotka

PlayStation Showcase może odbyć się w przyszłym tygodniu

Według popularnego insidera w najbliższych dniach odbędzie się PlayStation Showcase.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Miesiąc temu Jeff Grubb donosił, że już w maju odbędzie się PlayStation Showcase, którego gwoździem programu miałby być ogłoszony pod koniec 2022 roku remake Silent Hilla 2. Temat prezentacji Sony powrócił w najnowszym odcinku podcastu Giant Bombcast, gdzie Grubb poinformował, że pokaz ma odbyć się w maju. Co więcej, dziennikarz nie wyklucza nawet, że wydarzenie może wystartować już w przyszłym tygodniu.


Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Showcase odbędzie się w przyszłym tygodniu, czy tydzień później. To może być koniec miesiąca, ale nie zdziwię się, jeśli wydarzenie wystartuje już w przyszłym tygodniu. Może się to stać w każdej chwili.


Jeff Grubb

Zeszłoroczna edycja PlayStation Showcase odbyła się 24 maja 2023 roku, a w jej ramach zobaczyliśmy zwiastuny m.in. Marvel’s Spider-Mana 2, remake’u Metal Gear Solid 3, Assassin’s Creeda Mirage, Alana Wake’a 2, Dragon’s Dogmy 2 i Marathonu. Miejmy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie nie będzie ustępować poprzedniemu, a gracze zobaczą świetne trailery nadchodzących produkcji.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów358

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze