1
26.04.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Silent Hill 2: Niedługo mamy poznać datę premiery remake’u

Czyżby Bloober Team naprawdę miał zapowiedzieć dokładny termin?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Według ostatniego skonsolidowanego raportu rocznego Bloober Team mamy już niedługo otrzymać remake Silent Hilla 2. Według umieszczonego tam sprawozdania, gra jest w ostatnich fazach produkcji.


W 2024 roku dominujący wpływ na działalność Emitenta będzie miała kontynuacja prac nad remakiem gry Silent Hill 2 oraz nad Projektem C, a także prace preprodukcyjne nad kolejnym projektem, który będzie realizowany przez zespół deweloperski kończący prace nad Silent Hill 2.


Bloober Team

Na konferencji dla inwestorów Piotr Babieno miał również zdradzić, że już niedługo ogłosi datę premiery remake’u i potwierdził, że gra zostanie wydana w tym roku.


Jesteśmy na ostatniej prostej produkcji. Możecie spodziewać się sporej ilości materiałów marketingowych w najbliższej przyszłości, razem z datą premiery i platformami, na jakich pojawi się Silent Hill 2. 


Piotr Babieno

Piotr Babieno wypowiadał się niedawno w kwestii nieudanej prezentacji zwiastuna na tegorocznym State of Play, po którym Bloober Team spotkał się ze sporą krytyką. Prezes studia tłumaczył wówczas, że to Konami czuwało nad zwiastunem, który nie oddaje ducha gry. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze