1.07.2022, 08:30Lektura na 2 minuty
Plotka

Avatar: Frontiers of Pandora – Wyciekła przewidywana data premiery

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nowa gra Ubisoftu osadzona w uniwersum „Avatara” ujrzy światło dzienne jesienią tego roku.

Tytuł Avatar: Frontiers of Pandora pozwolił o sobie zapomnieć, w końcu prace trochę trwają, a developerzy nie są szczególnie chętni do dzielenia się ich przebiegiem. Całkiem niedawno niby przypomnieli, że takowa gra powstaje... a później odszedł szef Massive Entertainment – studia, które współtworzy tytuł obsadzony w uniwersum filmu Jamesa Camerona. Jednak wygląda na to, że kolejna obsuwa nie jest w planach twórców i być może produkcja ukaże się jesienią tego roku.

Tak przynajmniej twierdzi doskonale nam znany Tom Henderson – ostatnio rzucił datą Skull and Bones i na łamach serwisu Exputer opublikował artykuł, w którym głównie pisze o nadchodzącym God of War, jednak poświęcił też chwilę na Frontiers of Pandora. Jego zdaniem, jeśli na drodze nie stanie jeszcze jedno opóźnienie, tytuł może ukazać się 18 listopada tego roku.

I jeszcze standardowa formułka, o której sumienie nakazuje wspomnieć: ta data to jedynie plotka i nie należy traktować jej jako pewnik, zwłaszcza że nawet sam jej autor wspomina o możliwości kolejnego opóźnienia

Jeśli więc Henderson się nie pomylił, to Avatar: Frontiers of Pandora ukaże się 18 listopada na PC, PlayStation 5, Xboksach Series X/S oraz Google Stadii.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane