19.09.2023, 15:15Lektura na 1 minutę

Baldur's Gate 3: Aktorzy głosowi rozegrają przygodę D&D na żywo

Sześcioro aktorów głosowych wcielających się w towarzyszy w Baldur's Gate 3 zostało zaproszonych do rozegrania transmitowanej na żywo krótkiej rozgrywki w Dungeons & Dragons.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Tytułowi aktorzy głosowi, czyli Jennifer English (Posępne Serce), Tim Downie (Gale), Devora Wilde (Lae'Zel), Samantha Béart (Karlach), Theo Solomon (Wyll) i Neil Newbon (Astarion) wezmą udział w krótkiej (trwającej zaledwie jedną sesję) przygodzie Dungeons & Dragons prowadzonej przez ekipę High Rollers.

Transmisja z zabawy będzie dostępna na żywo za pośrednictwem kanału High Rollers na platformie Twitch, a odbędzie się ona w ten piątek o godzinie 20. W trakcie sesji aktorzy wcielą się w odgrywane przez nich postaci znane z gry wideo.

Będąc w temacie trzeciej odsłony Wrót Baldura, nie sposób nie wspomnieć o przygotowanej przez DaeL-a recenzji. Larian Studios pracuje także nad opracowaniem funkcji crossplay'u, która to w przyszłości ma zawitać do ich produkcji. Pasjonatów speedrunningu z kolei z pewnością zainteresuje fakt, że Baldur's Gate 3 można ukończyć w rekordowym czasie poprzez spakowanie zwłok jednej z towarzyszek do skrzynki.

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów525

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane