1
8.06.2022, 09:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Battlefield 2042: Pierwszy sezon wystartuje już jutro

Od premiery Battlefielda 2042 minęło grubo ponad pół roku, najwyższa pora na start pierwszego sezonu.

Zastanawiam się, jak wiele osób czeka na start pierwszego sezonu w najnowszym Battlefieldzie. W końcu produkcja jest na rynku już 8 miesięcy i przez ten czas mieliśmy wątpliwą przyjemność oglądać, jak tytuł od DICE chyli się ku upadkowi (choć wierzę, że wielu osobom sprawiało to prawdziwą frajdę). Mimo że wciąż mamy do czynienia z sezonem zero, do gry wprowadzanych było sporo zmian: jak chociażby ulepszanie map i zaniechanie wspierania trybu Hazard Zone, co zapewne dość szybko doprowadzi do jego zapomnienia. No i usunięto również tryb ze 128 graczami – ten sam, którym developerzy tak bardzo się reklamowali.

Twórcy jednak uparcie wciąż pracują nad Battlefieldem 2042. Zapowiadają nowe elementy, które mają się ukazać – nadejdzie całkiem duży patch, a wraz z nim polska specjalistka, Ewelina Lis, nowe śmigłowce, bronie, mapa i inne. Według artykułu na Try Hard Guides, którego autorem jest raczej wam znany Tom Henderson, pierwszy sezon Battlefielda ma się rozpocząć... już jutro, 9 czerwca. Wiemy już, że i tym razem się nie pomylił.

Potwierdzeniem tego jest wypuszczony przez developerów trailer pierwszego sezonu. Ukazał się 7 czerwca, tak jak właśnie napisał o tym wcześniej Henderson. Zwiastunów miało być co prawda kilka, a ukazał się ostatecznie jeden – niemniej na samym jego końcu dumnie prezentuje się data ujawniona przez Hendersona.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane