9
20.08.2022, 16:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Black Myth: WuKong w 4K na nowym, 8-minutowym trailerze

Wygląda to na jedną z najbardziej imponujących gier akcji w najbliższym czasie. We współpracy z NVIDIĄ developerzy opublikowali nowy zwiastun rozgrywki.


Michał „Perzi” Perzanowski

Z każdym nowym zwiastunem Black Myth: WuKong umacnia się na pozycji jednej z najbardziej imponująco wyglądających gier akcji. We współpracy z firmą NVIDIA, developer Game Science opublikował nowy zwiastun, który pokazuje kolejne osiem minut rozgrywki w 4K, z włączonym ray-tracingiem.

Jak to bywa w przypadku innych zwiastunów gry, punktem kulminacyjnym jest walka z bossem – tym razem protagonista mierzy się ze smokiem, który potrafi przesyłać energię elektryczną. Projekty wrogów wyglądają niesamowicie. Delikatnie rozmyte tło zwraca uwagę na to, co ważne. Walka wygląda niezwykle płynnie, ale i nie brakuje jej dynamiki.

Podczas gdy mechanika walki wręcz, którą już widzieliśmy, stanowi większość starć, widzimy WuKonga używającego magii, która tymczasowo paraliżuje wroga. Bohater przekształca się również w owadzią istotę.

Przed walką z bossem dostajemy jednak świeże spojrzenie na rozgrywkę eksploracyjną w środowisku leśnym, która obejmuje walkę z minibossem, kilka przedmiotów do zebrania i spojrzenie na bestiariusz. Sprawdźcie to poniżej i dajcie znać, co sądzicie.

Zespół Game Science ujawnił w innym zwiastunie, że zmienił silnik gry na Unreal Engine 5. Black Myth: WuKong wciąż nie ma więc daty premiery, ale ma pojawić się na PC i konsolach obecnej generacji.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów171

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane