2
30.03.2022, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Bloodborne Kart: Fanowska gra na pierwszym gameplayu

Fanowska produkcja umożliwi nam nie tylko jazdę po Yharnam, lecz także walki z potworami.


Jakub „rajmund” Gańko

Fanowskie Bloodborne Kart możemy zobaczyć w akcji znacznie prędzej, niż się spodziewaliśmy. Ogłoszenie tej prześmiewczej produkcji zbiegło się akurat z corocznym wydarzeniem "Return to Yharnam", świętującym rocznicę wydania kultowego tytułu FromSoftware. Krótki teaser miał nas utwierdzić w przekonaniu, że tym razem gra naprawdę powstaje i nie jest wyłącznie żartem, ale stojąca za nim Lilith Walther (autorka ciepło przyjętego Bloodborne w wersji PS1 Demake) już spieszy z kolejnymi materiałami ze swojego dzieła.

Na swoim kanale na YouTubie udostępniła krótki gameplay z pierwszego prototypu Bloodborne Kart, który powstał w wyniku 72-godzinnej sesji. Zapewniła o znacznej poprawie modelu jazdy, a także wspomniała o możliwej implementacji trybu PvP. Driftowanie wiąże się z generowaniem amunicji. A do czego nam amunicja? Spójrzcie sami:

Wrażenie robi też charakterystyczna ścieżka dźwiękowa, przywodząca na myśl Castlevanię: Rondo of Blood (jej twórca ukrywa się pod pseudonimem The Noble Demon). Jeszcze więcej materiałów oraz ciekawostek z procesu powstawania gry znajdziemy na Twitterze twórczyni. Wygląda na to, że Lilith Walther bardzo poważnie podchodzi do projektu i poświęca mu mnóstwo czasu. Trzymam kciuki za szybką premierę!

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów799

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane