10
9.06.2022, 09:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Nowy zwiastun, otwarta beta i kosmiczna cena

Dzięki Modern Warfare 2 mamy doczekać się nowej ery, jednak na ten moment pewność mamy tylko co do kosmicznej ceny.

O nowym Call of Duty dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno, a premiera zapowiedziana na niedawnym zwiastunie zbliża się wielkimi krokami. Choć czasu jeszcze zostało sporo, Infinity Ward nie trzyma nas w niepewności i przy pomocy nowego trailera szczodrze obrzuciło nas informacjami. Potwierdziła się też niedawna plotka, że będziemy mogli kupić Modern Warfare 2 gdzieś poza Battle.netem – będziemy mogli, a w zasadzie już możemy.

Mam świetną wiadomość dla fanów poprzednich części Modern Warfare, zwłaszcza tych pierwszych odsłon. Powrócą dobrze znane nam postacie, takie jak Kapitan Price, Soap, Gaz czy Ghost. Nie mamy żadnych szczegółów na temat samych misji, jednak widać na materiale, że dzieje się bardzo dużo i będziemy mieli okazję zwiedzić wiele miejsc (ponoć ma to być Europa, Azja, Ameryka Południowa i Ameryka Północna). Poza lądem weźmiemy udział w walkach na morzu (piękne wspomnienia z prologu pierwszego Modern Warfare).

A to jeszcze nie koniec nowości. Już teraz można zamówić preorder (koszt rzędu 350 złotych za wersję podstawową), który zagwarantuje nam wczesny dostęp do otwartej bety. Wiemy, że beta będzie dostępna dla wszystkich na jakimś późniejszym etapie produkcji.

Zdaje się, że twórcy próbują za wszelką cenę dotrzymać złożonej obietnicy i za sprawą Modern Warfare 2 dostarczyć nam nową erę Call of Duty. Na razie tyczy się to przede wszystkim ceny za pojedynczy egzemplarz, jednak sama rozgrywka również ma wprowadzać wiele nowości względem poprzednich odsłon. Przekonamy się już 28 października, kiedy to produkcja ujrzy światło dzienne.

Ewentualnie trochę wcześniej dzięki otwartej becie.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów435

Obserwujących5
Brak okładki
Call of Duty: Modern Warfare II
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Call of Duty: Modern Warfare II

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane