2.06.2022, 17:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Call of Duty: Modern Warfare II – zwiastun live action i data premiery gameplayu

Machina promocyjna nowego Call of Duty naprawdę gra na nostalgii młodszych graczy, nieprawdaż?


Stanisław „Wokulski” Falenta

Po neutralnym przyjęciu Vanguarda i najgorszej sprzedaży od lat Call of Duty wraca do swojej marki, którą statystycznie gracze lubią najbardziej – Modern Warfare. Część II (nie mylić z drugą zapisaną cyfrą arabską) jest nam ukazywana stopniowo, z czułym budowaniem napięcia. Najpierw powściągliwe posty w mediach społecznościowych, potem data premiery, w międzyczasie plotki o powrocie na Steama a teraz zwiastun live action oraz ponownie data premiery, ale... pierwszego gameplayu.

Globalny pokaz Call of Duty: Modern Warfare II odbędzie się 8 czerwca o godzinie 17:00 polskiego czasu. Activision wyprzedzi więc najbardziej istotną część Summer Game Festu – coraz mocniej ugruntowanego zastępstwa E3 – o jeden dzień. Korporacja kupiona ostatnio przez Microsoft znajduje się jednak na długiej liście współpracowników, więc nigdy nic nie wiadomo...

Call of Duty: Modern Warfare II ukaże się 28 października 2022.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów547

Obserwujących5
Brak okładki
Call of Duty: Modern Warfare II
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Call of Duty: Modern Warfare II

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane