12.08.2022, 13:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Call of Duty: Modern Warfare 2 z prezentacją nowej mapy

Twórcy Modern Warfare 2 ujawnili proces projektowy tworzenia mapy multiplayer o nazwie Farm 18.

Activision zapowiedziało pierwszą mapę multiplayer w Modern Warfare 2 podczas CDL Champs 2022. Marina Bay Grand Prix to średniej klasy mapa oparta na torze F1 w Singapurze. Gracze toczą bitwy wokół toru wyścigowego.

Teraz otrzymaliśmy prezentację mapy Farm 18, której niewielka powierzchnia ma pozwolić graczom na dynamiczną walkę, szybką rozgrywkę i przyjemne osiąganie celów wyznaczonych w grach serii od lat.

Twórcy zapowiedzieli także prezentację „Call of Duty Next”. Stream odbędzie się 15 września, dzień przed rozpoczęciem ekskluzywnej dla Playstation części bety multiplayera.

„CoD Next” poruszy wszystko, czego gracze mogą oczekiwać od multiplayera w nadchodzącej grze. Poprzedni przeciek ujawnił mapy do multiplayera Modern Warfare 2 o nazwie Saba, Museum i Oil Field.

Oficjalne konto Call of Duty na Twitterze udostępniło filmik z procesu tworzenia Farm 18.

Geoff Smith, dyrektor ds. projektowania trybu wieloosobowego, powiedział, że mapa Farm 18 „powstała z pomysłu na Shoot House”.

Shoot House był ulubioną przez fanów mapą multiplayer o niewielkiej powierzchni w Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku. Rozgrywka miała miejsce na strzelnicy na pustyniach Urzykistanu. Jej niewielki obszar sprawiał, że gracze często na siebie trafiali. Różne tryby pozwalały na szybkie „wbijanie” skórek i kompletowanie ich w celu odblokowywania pozostałych broni oraz tzw. „Damascus cameo”, dostępnego wyłącznie wtedy, jeśli odblokowanych jest 100 procent wszystkich skórek do klasycznego zestawu broni.

Deweloperzy Call of Duty mieli na celu stworzenie podobnej przestrzeni do rywalizacji na mapie Farm 18, jednocześnie umożliwiając różne style gry w innych obszarach mapy. Listę trybów możecie poznać tutaj.


To idealna równowaga pomiędzy wszystkimi działami, które próbują znaleźć idealną harmonię, aby zapewnić, że otrzymamy piękną, realistycznie wyglądającą przestrzeń, a jednocześnie będzie ona dawać frajdę graczom.


Ashley Thundercliffe

Premiera Modern Warfare 2 zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie załapaliście się na wrześniowe testy, w czerwcu pojawił się już fragment gameplayu, którego obejrzenie zdecydowanie polecamy.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów168

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane