20.09.2023, 14:00Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Największy tryb zombie na kinowym zwiastunie

Activision prezentuje największy w historii serii tryb zombie na kinowym zwiastunie i przypomina o premierze Call of Duty: Modern Warfare 3.

W przypadku Call of Duty: Modern Warfare 3 niewiele nam już zostało do roboty, jak tylko czekać. Najpierw na beta-testy, które mają się rozpocząć niedługo, a potem na premierę. Za to twórcy mają teraz sporo roboty, by jak najbardziej rozszerzać liczbę oczekujących graczy. Chyba idzie im to na razie całkiem nieźle – niedawno zdecydowali się pokazać odnowione wersje starych map z Modern Warfare 2 z 2009 roku, a wcześniej odbył się pokaz z zalewem nowych informacji. Dowiedzieliśmy się tam m.in., że najnowszy CoD będzie mieć największy w historii serii tryb zombie. Teraz doczekaliśmy się kolejnego zwiastuna.

Nowy materiał ma bardzo kinowe podejście do sprawy (w końcu to cinematic trailer). Możemy na nim zobaczyć, od czego zaczęła się cała apokalipsa i jak powstały zombie, z którymi później będziemy musieli się mierzyć.

Przypominam, że tryb zombie w najnowszym Call of Duty doczeka się wielu bardzo istotnych zmian. Na przykład po raz pierwszy do tej pory w serii będziemy mieć do czynienia z otwartym światem.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ma swoją premierę zaplanowaną na 10 listopada tego roku. Produkcja ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S. 6 października rozpocznie się pierwsza tura beta-testów dla posiadaczy PS4 i PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze