17.08.2022, 09:00Lektura na 2 minuty
Plotka

Call of Duty: Warzone 2 – Wyciekła data premiery, wcale nie taka odległa

Druga część Warzone'a ma zadebiutować zaledwie niecałe trzy tygodnie po Modern Warfare 2.

Wygląda na to, że możemy spodziewać się premier dwóch sporych gier od Activision w dość krótkim odstępie czasu. Pierwsze będzie Call of Duty: Modern Warfare II, które ma trafić na rynek 28 października. Niedawny przeciek, którym na Twitterze podzielił się CharlieIntel, jasno sugeruje, że „dwójka” Warzone'a zaplanowana jest na niecałe 3 tygodnie później – 16 listopada. Całe szczęście tytuł ma być free-to-play, tak jak „jedynka”, bo Activision zupełnie nie miałoby litości, gdyby przyszło nam płacić dwa razy kosmiczną cenę Modern Warfare II.

Może nie ma tutaj jakości 4k i ktoś bardzo uparty dałby radę policzyć wszystkie piksele, ale co ma być widoczne, to jest. No i jeszcze uczulam, że wciąż piszę tutaj tylko o plotkach i spekulacjach, nie zalecam brać tego za pewnik.

Więcej dowiemy się 15 września. Na wydarzeniu dotyczącym Call of Duty mają zostać ujawnione nowe informacje odnośnie do Warzone'a 2 – w tym być może pojawi się oficjalna data premiery.

Jeśli są tutaj osoby, które regularnie zagrywają się w pierwszą część battle royala od Activision i czekają na jej kontynuację, to pragnę przypomnieć, że w nowej odsłonie będziecie musieli zacząć od nowa. Nie będzie możliwości przeniesienia progresu, skinów czy ekwipunku.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane