9.06.2022, 11:00Lektura na 2 minuty

Do Call of Duty: Warzone 2 nie będzie można przenieść skinów i progresu z „jedynki”

Nieważne, ile graliście w Warzone: w nowej odsłonie będziecie musieli zacząć od nowa.

Skoro pierwsza część Call of Duty: Warzone cieszyła się tak ogromną popularnością, mogliśmy się domyślać, że ogłoszenie „dwójki” to tylko kwestia czasu. Ach, no i jeszcze wersja mobilna! Przecież zaledwie przedwczoraj wyciekł jej dwuminutowy gameplay. Zresztą, całkiem sporo tych wycieków, jeśli chodzi o Warzone. W temacie drugiej części chwilę wcześniej widzieliśmy mapę ze wszystkimi lokacjami, a to, czy faktycznie mieliśmy ją zobaczyć, to kwestia sporna. Jednak niestety, to, z czym pierwsze Warzone szczególnie jest kojarzone, to walka z cheaterami, która trwa w najlepsze.

Możemy tylko mieć nadzieję, że pod tym względem Warzone 2 będzie o niebo bardziej dopracowane. Coś musimy dostać w zamian za to, że nie będziemy mogli przenieść skórek, schematów broni czy ogólnie rozumianego progresu z pierwszej części. Wszystkich nas czeka świeży start, a dostępny w nowej odsłonie ekwipunek będzie zwyczajnie inny.


Aby w pełni zapewnić najnowocześniejsze wrażenia, Warzone 2 będzie zawierać nową zawartość i system Modern Warfare 2 z zupełnie nowym systemem progresji i ekwipunkiem. Dzisiejszy Warzone będzie kontynuowany jako oddzielne doświadczenie. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej szczegółów.


Activision

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Call of Duty: Warzone 2, jednak wiemy, że nastąpi ona w 2022 roku.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów420

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane