7.06.2022, 09:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Call of Duty Warzone Mobile: Wyciekł 2-minutowy gameplay

Mobilna wersja Warzone'a jest już w fazie alfa i widzieliśmy fragment gameplayu, który pokazuje, że produkcja Activision zapowiada się dobrze.

Kiedy w zwykłym Warzonie niewiele się zmienia, poza taktykami twórców w walce z oszustami, skupmy się na wersji mobilnej, znajdującej się już w fazie alpha. Co istotne – da się już w nią zagrać. Nie każdy oczywiście może, ale po prostu tytuł jest w jako tako grywalnym stanie. Dopiero co mieliśmy przeciek o nowej mapie i mechanice pływania, chwilę później widzieliśmy już całą mapę i to ze wszystkimi lokacjami. No to teraz chyba czas na przeciek gameplayu, nie uważacie?

Leaker, czyli w tym przypadku CoD_Perseus, uznał, że najwyższa pora, wobec czego opublikował dwuminutowe nagranie rozgrywki. Niestety połowa tego to zwykły lot w powietrzu i nie bardzo jest co oglądać, ale później się rozkręca – czyli nie jest tak do końca źle.

Prawdziwości przeciekowi dodaje fakt, że pierwotnie materiały zostały opublikowane na Twitterze, jednak już teraz ich tam nie znajdziemy – zostały zdjęte przez naruszenie praw autorskich. Tak błyskawiczna reakcja raczej nie miałaby miejsca bez przyczyny. Poniżej znajdziecie jeszcze 4 średniej jakości screenshoty.

Call of Duty Warzone Mobile Screen Roof
Activision / Infinity Ward
Call of Duty Warzone Mobile Screen Plane
Activision / Infinity Ward
Call of Duty Warzone Mobile Screen the Gulag
Acctivision / Infinity Ward
Call of Duty Warzone Mobile Screen Boxes
Activision / Infinity Ward

Sama rozgrywka zapowiada się całkiem dobrze, a grafika cieszy oko, zwłaszcza jak na wersję na telefon. Call of Duty Warzone Mobile prawdopodobnie ukaże się jeszcze w 2022 roku.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane