2
13.06.2023, 08:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Capcom Showcase 2023 w pigułce. Dragon's Dogma 2, Exoprimal i inne

Rzućmy okiem na największe zwiastuny z tegorocznego pokazu Capcomu.


Marcin Hołowacz

Podczas Capcom Showcase 2023 mogliśmy zobaczyć garść ciekawych trailerów. Jeżeli z jakiegoś powodu wydarzenie was ominęło, to zapraszam na ekspresowe podsumowanie.


Dragon's Dogma 2

Dragon's Dogma 2 zapowiedziano jeszcze w zeszłym roku, a teraz fani mogli zobaczyć nowy pakiet informacji. Reżyser gry, Hideaki Itsuno, wspomniał m.in. o tym, że jest to produkcja dla pojedynczego gracza, która skutecznie symuluje wrażenie zabawy w kooperacji. Wszystko dzięki tzw. pionkom (pawns), czyli wirtualnym towarzyszom. Ponadto gra zaoferuje otwarty świat i sporo mechanik z fabularnych gier akcji.


Exoprimal

Exoprimal to sieciowa produkcja od Capcomu, w której można powalczyć z dinozaurami. Założenia rozgrywki są mniej więcej takie, że dwie drużyny ze sobą konkurują w zadaniach PvE, a po jakimś czasie gra przechodzi w tryb PvEvP. Wisienką na torcie są potężne egzoszkielety, dzięki którym zwykli ludzie zamieniają się w chodzące czołgi.


Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

Fani Ace Attorney dostaną 3 gry w jednej paczce. Konkretniej mówiąc, chodzi o Ace Attorney 4-6, które powinny być wizualnie atrakcyjniejsze, ponieważ jest tu mowa o remasterach, które trafią na PlayStation 4, Xboksy One, Nintendo Switche oraz PC.


Pragmata

Strzelaniny, walka na śmierć życie, krótko mówiąc idealny moment do wyciszenia i malowania rysunków! Dodatkowo jest to odpowiednia chwila na… przekazanie informacji o solidnym opóźnieniu gry?


Ghost Trick

Kolejna niespodzianka to klasyczny remaster, czyli Ghost Trick: Phantom Detective z wersją demo. Dobrą wiadomość przedstawił sam Shu Takumi, twórca oryginału.


Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to mroczna, przygodowa gra akcji, w której znajdziecie sporo przerażających potworów. Trafi na PC, PlayStation 5 i Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze