4
30.10.2023, 15:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Cities: Skylines 2 otrzyma osiem dodatków z regionalnym budownictwem

Czy ktoś kiedyś powiedział, że Cities: Skylines 2 dostaje milion dodatków do gry? Nie? A to ci heca.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Nie będę specjalnie rozpisywać się na temat Cities: Skylines 2, ponieważ wszyscy wiedzą, że najlepiej o tej grze napisze Wokulski. W sumie to nawet to zrobił. Nie każdy był jednak tak przychylny kontynuacji city buildera Paradoxu. Głównym powodem problemów produkcji jest ogólna jakość techniczna, która nie stoi na wysokim poziomie. Na szczęście twórcy zdają sobie sprawę z problemu i systematycznie wprowadzają poprawki do gry.

Oprócz zmian pojawią się również nowości. Paradox zapowiedział zestaw schematów z zabudowaniem z różnych części świata. W rozszerzeniach znajdzie się osiem regionów: Japonia, Wielka Brytania, wschodnie i zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, Chiny, Francja, Europa Wschodnia oraz Niemcy. Znajdziemy w nich ponad 2500 assetów nawiązujących do architektury różnych części świata. Autorami tego pakietu jest zespół modderski, dobrze znany fanom pierwszej części, oraz sami twórcy z Paradoxu.

Połączyliśmy siły z najpopularniejszymi twórcami. Titan, bsquiklehousen, Darf, RichardShi, MacWelshman, Badi_Dea, Feindbold, Gurny i jeszcze więcej osób przygotowało specjalny, darmowy zestaw ośmiu regionów! Już niedługo w Paradox Mods!

Gracze lubujący się w dokładnym rekonstruowaniu europejskich miast otrzymali narzędzia, które znacznie ułatwią im zabawę przez najbliższy czas. Czekamy na odwzorowanie Radomia w skali 1:1.

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów153

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane