18
14.09.2023, 16:48Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077: Dawid Podsiadło, patch 2.0 i Idris Elba na trailerze

CD Projekt Red dorzucił do pieca i odsłonił kolejne atrakcje związane z Cyberpunkiem 2077. Jest parę zaskoczeń.

Zacznijmy od cinematic trailera, który odnosi się bezpośrednio do fabuły Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, czyli zestrzelenia samolotu z prezydentką Rosalindą Myers, którą przyjdzie nam ochraniać. Zwiastun, jak na Night City przystało, klimatyczny i brutalny.

Fani Idrisa Elby mogą też posłuchać jego wypowiedzi o pracy na planie filmowym i growym, a także zobaczyć kolejne urywki z gry.

A skoro o gwiazdach mowa, do współpracy z CD Projektem Red powrócił Dawid Podsiadło. Jego piosenka „Let You Down” służyła za outro w serialu Cyberpunk: Edgerunners. Kolejny utwór, zatytułowany po prostu „Phantom Liberty”, wyląduje w dodatku. Pełnej wersji jeszcze nie ma, ale już krótkie fragmenty z orkiestrą przyprawiają o niezłe dreszcze:

Ale przejdźmy do samej gry. Redzi zapowiadali, że Phantom Liberty to jedno, ale chwilę przed premierą dodatku Cyberpunk 2077 ukaże się patch 2.0, który przyniesie nam coś więcej niż poprawa bugów i kilka wodotrysków. I oto wiadomo już, że pobierzemy go na wszystkich platformach 21 września.

Przypomnijmy, że Aktualizacja 2.0 przyniesie m.in nowy system policji, zmienione drzewka atutów i umiejętności oraz zmodyfikowane wszczepy.

A jeśli ktoś miałby ochotę już wcześniej pokombinować nad nowym buildem swojej postaci, to CDPR udostępnił specjalną stronę, na której możecie zobaczyć nowe drzewko, poprzydzielać punkty do odpowiednich parametrów i wybrać umiejętności.

Dla tych, którzy pogubią się w gąszczu nowości, Redzi przygotowali trzy propozycje buildów: Bullet-Time Ninja, Savage Slugger Solo oraz Hack-&-Slash Netrunnerem.

Premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty już 26 września 2023. Na recenzję musicie poczekać do 20 września do godziny 17:00, natomiast nasze pierwsze wrażenia z gry przeczytacie tutaj.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów130

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane