8
12.09.2022, 16:05Lektura na 2 minuty

Cyberpunk: Edgerunners. Dawida Podsiadło usłyszymy w każdym odcinku

Już 13 września na Netfliksie zobaczymy serial Cyberpunk: Edgerunners. I wiemy, że Podsiadło umili nam czas po zakończeniu każdego odcinka.

Na swoim Instagramie Dawid Podsiadło już wczoraj zapowiadał, że 12 września coś tajemniczego pojawi się o godzinie 18.00. Dziś dorzucił informację o utworze pod tytułem "Let You Down" ze swoim avatarem zrobionym w stylu Cyberpunka 2077.

Dawid Podsiadło, piosenka Let You Down i Cyberpunk 2077
Dawid Podsiadło, piosenka Let You Down i stylistyka Cyberpunka 2077

Teraz wszystko już jasne. "Let You Down" to zaśpiewany po angielski utwór, który stanowi ending theme do anime Cyberpunk: Edgerunners, czyli kawałek na zakończenie każdego z 10 odcinków. Muzyka powstała we współpracy z... Akirą Yamaoką, czyli legendarnym kompozytorem muzyki do wielu gier z serii Silent Hill. Można już posłuchać całości na YouTubie:


Miałem ogromną przyjemność współpracować z CDProjekt Red przy serialu Cyberpunk: Edgerunners. W świecie gry CP2077 spędziłem wiele godzin, a serial to cudowna okazja na ponowne odwiedziny. Efektem tej współpracy jest utwór „Let You Down”, stworzony specjalnie do serialu, oraz niesamowity teledysk będący samodzielną historią osadzoną w świecie Edgerunners.Do współpracy produkcyjnej nad warstwą muzyczną dał się zaprosić Pan Akira Yamaoka, co dla koneserów mroczniejszych gatunkowo gier video pewnie robi fajne ściśnięcie w żołądku. Muzyka i gry to dwie moje największe pasje więc ciągle nie dowierzam, że mogę być częścią tak fantastycznego międzynarodowego projektu z udziałem tak wielu niesamowicie zdolnych twórców.


Dawid Podsiadło, Instagram

Tymczasem jeszcze już niespełna dzień został nam do premiery Edgerunnersów (albo już jest, jeśli czytacie to po 13 września). Tym, którzy jeszcze nie są zdecydowani, polecamy konkretny i brutalny trailer oraz jeszcze jedno wideo z etykietą NSFW. Nasze wrażenia przeczytacie we wtorek z samego rana.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów81

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane