2
1.08.2022, 19:24Lektura na 2 minuty

„Cyberpunk: Edgerunners”. Mamy oficjalny, długi zwiastun – jest brutalnie

Anime na podstawie gry Cyberpunk 2077 zadebiutuje na Netfliksie dopiero we wrześniu, ale oczekiwanie osłodzi kapitalny trailer z japońskim dubbingiem (i polskim napisami).

Popremierowy kurz na dobre opadł i atmosfera wokół Cyberpunka 2077 zrobiła się jakby jaśniejsza(*). Premiera next-genowej wersji spotkała się z pozytywnymi reakcjami, w grze pojawiły się drobne dodatki, kolejne są w drodze, tak samo jak większe, fabularne DLC. Planszówka Cyberpunk 2077: Gangs of Night City zebrała na Kickstarterze około 4 mln złotych, a w sierpniu na imprezie w siedzibie CD Projektu Red będą bawili się pracownicy i członkowie społeczności gry.

No i do tego dołóżmy serial. Były teasery, była daty premiery i pierwsze ciekawostki. A teraz czas na pełny, trzyminutowy trailer serialu „Cyberpunk: Edgerunners”, który przedstawia część bohaterów, a są to: David, Maine, Dorio, Kiwi, Pilar, Rebecca i Lucy.

Serial „Cyberpunk: Edgerunners” zobaczymy we wrześniu, ale Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery. Dzieło japońskiej wytwórni Trigger składać się będzie z 10 odcinków, a o oprawę muzyczną zadba legendarny Akira Yamaoka znany z muzyki do gier i filmów z serii Silent Hill, a niedawno także do polskiego The Medium.

(*) Ale i nie obyło się bez kontrowersji po kolejnych donosach w temacie „kierownictwo wiedziało o bugach”.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów81

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane