2
7.09.2022, 07:30Lektura na 2 minuty
Wideo

„Cyberpunk: Edgerunners”: W anime usłyszymy aktora z „Breaking Bad”

Giancarlo Esposito to jeden z potwierdzonych aktorów w angielskiej wersji anime Netfliksa „Cyberpunk: Edgerunners”.

CD Projekt Red i Netflix wytaczają najcięższe działa do promocji nadchodzącego anime „Cyberpunk: Edgerunners”. Wczoraj pojawiła się specjalna aktualizacja do gry Cyberpunk 2077 dodająca elementy związane z serialem. Poznaliśmy także szczegóły dotyczące angielskiego dubbingu serialu.

Prawdopodobnie najciekawsze nazwisko w ogłoszonej obsadzie to Giancarlo Esposito, czyli Gus Fring, właściciel restauracji Los Pollos Hermanos z „Breaking Bad” i niedawno zakończonego „Zadzwoń do Saula”. Aktor ma zresztą ostatnio duże wzięcie: wcielił się także m.in. w Antóna Castillo w grze Far Cry 6, oglądaliśmy go także niedawno w serialach „The Boys” i „The Mandalorian”.

Ale Esposito to nie wszystko, w ekipie nie zabrakło doświadczonych aktorów głosowych, takich jak Matthew Mercer, którego mogliśmy usłyszeć w obu częściach The Last of Us czy Overwatchu. W „Edgerunnersach” usłyszymy także m.in. Zacka Aguilara (One Punch Man) w roli głównego bohatera, Emi Lo jako Lucy oraz Williama Christophera Stephensa (Jax w Mortal Kombat 11) jako Maine'a.

Ja tam akurat i tak planuję seans z oryginalnym, japońskim dubbingiem, aby w pełni poczuć klimat cyberpunkowego anime, ale kto wie, jeśli serial okaże się naprawdę dobry, to może wrócę do niego jeszcze raz, by sprawdzić angielskie głosy. W każdym razie dobrze wiedzieć, że i pod tym względem CD Projekt Red i Netflix odrobili zadanie domowe.

Przypominam, że „Cyberpunk: Edgerunners” trafi na Netfliksa już w przyszłym tygodniu, 13 września.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1111

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane